Anonymous Digiturk'ü Hack'ledi!

Bu konuyu okuyanlar

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
"İnci Sözlük'e itafen düzenlenen kapsamlı saldırıların bu seferki durağı konunun birinci ismi oldu."

Ay yıldız tim, Anonymous btk ya saldırdığı için karşı atak yapmış, akabinde de bir açıklama yapmıştı. tüm bu saldırıları inci sözlükteki bazı elemanların Anonymous'daki tanıdıklarına yaptırdıklarını söylemişti. Bu son durum da onları haklı gösteriyor.

Satılık Anonymous!

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Kimse bunları yakalayamaz.Adamlarada helal olsun.
Bunun gibi saldırı gruplarının milyonlarca bilgisayarda botları var.Antivirüs vb. araçları kullanmayanların bilgisayarları bu botlarla dolu.Hadi saldırı yaparken IP'yi yakaladı diyelim. 10binlerce IP var. Hangi birini yakalayabilirsinizki.
Sadece bunun gibi atakları engellemek için güvenlik firmaları var.
Örnek : Sony firmasıda bu ddos saldırılarını önlemek için bu güvenlik firmalarıyla anlaştı :)

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
unutmamak gerekir ki hayatta herşey ama herşey paradır. bu saldırılardan kim çıkar/para kazanıyor ise yapan kişi doğrudan ya da dolaylı olarak onlarla organizedir. artık adına güvenlik şirketimi denir, ne denir ise işte.

zaten evinde oturuken haksızlıkla mücadeye soyunmak aklına gelen bir kaç robin hood ya da zorro'nun bunları yaptığını düşünmek komik olur.

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Bari webtv kullanıcı adı şifrelerini paylassalar :D Dijitürk tekeline son kazanmasınlar. :) Maçlar TRT'de olsun iki katı fazla vereyim :D

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Ahanda DigiTürkplay şifreleri değiştirilmiş... Giriş yapamıyorum..

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Bari webtv kullanıcı adı şifrelerini paylassalar :D Dijitürk tekeline son kazanmasınlar. :) Maçlar TRT'de olsun iki katı fazla vereyim :D

Ben 2 senedir webtv alıyorum kredi kartı bilgilerine ulaşmamışlardır umarım :D