Annemin Rehberi Bende Var

Bu konuyu okuyanlar

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar annemin general mobile anroid one telefonu var bende ise huawei benim hattim turk telekom annemin turkcell fakat ne alakaysa annemin rehberindeki kişiler bende var.Eğer ikimizdede olan numara varsa mesela benim abimin adi rehberimde abim diye kayitli fakat ornek veriyorum ahmetim diye gozukuyor :) annemde oyle kayitli cunkü ne yapmaliyim muhtemelen bir şeyin hesabi ikimizdede bagli ama ne sorun o degilse ne ? Yardimci olursaniz sevinirim

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Annenin eski telefonunu kullanıyorsun. Tabii ki sen de de hala kayıtlı olan numaralar görünecek.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
O halde onun eski sim kartı sende. O numaralar kendiliğinden nasıl sana geçsin ?

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
O halde onun eski sim kartı sende. O numaralar kendiliğinden nasıl sana geçsin ?
belki bir google hesabı vs ikimizdede bağlıdır ? Çünki ne aynı sim ne aynı telefon nede herhangi bir şey en ufak bağlantı yok çok tuhaf

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Arkadaşlar annemin general mobile anroid one telefonu var bende ise huawei benim hattim turk telekom annemin turkcell fakat ne alakaysa annemin rehberindeki kişiler bende var.Eğer ikimizdede olan numara varsa mesela benim abimin adi rehberimde abim diye kayitli fakat ornek veriyorum ahmetim diye gozukuyor :) annemde oyle kayitli cunkü ne yapmaliyim muhtemelen bir şeyin hesabi ikimizdede bagli ama ne sorun o degilse ne ? Yardimci olursaniz sevinirim

Kişilerde telefon defterinde çoklu kaynaklar alanı var orada telefon, sim,gmail, messenger vb seçili hesaplar büyük ihtimalle ortak bir hesabı eşleştirdiniz bundan dolayı oldu.