Anne ilişkiye girdi kızı hamile kaldı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
113692.jpg

Karnı ağrıyan kızı, ailesi hastaneye götürdü. Bakire olan kızın hamileliğiyle ilgili anne bakın nasıl bir açıklama yaptı.

Aydın'da karnı ağrıdığı ve büyüdüğü için doktora götürülen 14 yaşındaki kız, bakire olmasına rağmen 5 aylık hamile çıktı.

Aydın'da 14 yaşındaki E.T. birkaç gün önce annesine karnın şişmeye başladığını ve sürekli ağrıdığını söyledi. Bunun üzerine E.T'yi Aydın'daki özel bir hastaneye götüren ailesi 14 yaşındaki kızlarının 5 aylık hamile olduğunu öğrendi. Bu arada E. T.'nin bakire olduğu da ortaya çıktı. Aile büyük bir şok yaşarken, doktor durumu hastane yönetimine, hastane yönetimi de jandarmaya bildirdi. Jandarma tarafından ifadesi alınan E.T'nin babası S.T, "Kızımın hamile kaldığı söylenen tarihlerde eşimle ilişkiye girmiştik. İlişki sonrasında da spermleri sildiğim bezi banyoya atmıştık. Kızım o bezi vajinasına sürmüş olabilir. Başka bir erkekle ilişkiye girmesine ihtimal vermiyoruz" dedi.

Bu arada bu arada bakire olmasına rağmen beş aylık hamile çıkan E.T psikolog kontrolüne alındı. E.T'nin psikoloji tedavisinden sonra Aydın Cumhuriyet Savcılığında ifade vereceği bildirildi.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=226068

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=226068

onursevim

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
62
Yok artık ya inanması güç bi olay ...

Diktirmiş olabilir mi ? Ama dikilenlerin anlaşılıyodur heralde

findukfaresi_

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
bunların şehir efsanesi olduğunu sanırdım...

neyse ki kız şanslıymış yemiş bir halt ailesi inanmıyor o haltı yediğine

yaseta

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
agzım hala acık :O

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Daha önemli haberler var spy..Bugün istanbul şirinevlerde 17 aylık bir kediyi sokak kedileri sıkıştırmış.

Ama sen gitmiş bu haberlerle uğraşıyorsun.Akıllanmayacaksın sen.

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Hani bir söz vardır "Ceketimizi atsak hamile kalıyor" diye, işte ondan...

findukfaresi_

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
söyletme bana esneklik diye bir tabir olduğunu siz erkekler benden daha iyi bilirsiniz.. kız anatomik bakiredir belki. kızlık zarı duruyordur orda

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
söyletme bana esneklik diye bir tabir olduğunu siz erkekler benden daha iyi bilirsiniz.. kız anatomik bakiredir belki. kızlık zarı duruyordur orda

Sanmam kızın günahını almayın bence..:sleep:

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Bazı Kızlık Zarları Esnektir O Yüzden Bakireliği Bozulmamış Olabilir . Tıpta Bir Adı Var bunun Ama Hatırlayamadım Şimdi

Yada Sürtünme yolu İle İlişkiye Girilip , Vajina Yoluna Sperm Gitmeside Olabilir

Bez ile Hamile Kalmasıda Olabilir

Çünkü Spermler Haraketlidir .!

Ama Daha 14 Yaşında Ya Ben Ona Yanıyorum Kendi Çoçuk Bunun Bide Çoçuğu Olucak !

ANNE

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
75
Bu habere resmen şok oldum. Allah allah ne hale gelindi.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bazı Kızlık Zarları Esnektir O Yüzden Bakireliği Bozulmamış Olabilir . Tıpta Bir Adı Var bunun Ama Hatırlayamadım Şimdi

Yada Sürtünme yolu İle İlişkiye Girilip , Vajina Yoluna Sperm Gitmeside Olabilir

Bez ile Hamile Kalmasıda Olabilir

Çünkü Spermler Haraketlidir .!

Ama Daha 14 Yaşında Ya Ben Ona Yanıyorum Kendi Çoçuk Bunun Bide Çoçuğu Olucak !

Üstelikte yazılana göre çoçuk babasından..:blushing:

ufukcoskun

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
İnandırıcı gelmedi,bezle hamile kalması.Olabilir tabi ama bezi niye alıp oraya sürüyor ilginç tabi :)

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Bence uydurmaca bir durum. Başka şeyler var altında. İlerde çıkar kokusu :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Saçma sapan bişey yaaa... Geçin bunları... Babası annesiyle ilişkiye girmişte spermleri sildikleri bezle kız hamile kalmış PEEEHHH...

Handikap

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Bu işte bir dümen var ama neyse...İlerde kesin nedeni ve kokusu çıkar...

Kız bakire: zar içeri girebilecek sıvı akışına(idrar gibi) karşı koruyan bir görevde sürtmeyle sperm geçişi nereye sağlanıyor,spermin zarı aşmak için 1-2 santim içeriye havludan veya bezden kurtulup paraşütle atlaması lazım... :D

Geç dümene Haydar Dümen kurtar bizi bu iğrenç adadan... :D

bulmeh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Daha önemli haberler var spy..Bugün istanbul şirinevlerde 17 aylık bir kediyi sokak kedileri sıkıştırmış.

Ama sen gitmiş bu haberlerle uğraşıyorsun.Akıllanmayacaksın sen.

Aynen katılıyorum.

Lütfen @Spy artık vazgeç böyle haberlerden. Bak biz ülke meselelerinden, politikadan vazgeçtik :p.

Rica ediyoruz artık bırakın böyle haberleri...

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Anlamadım, böyle bir haberin ne zararı var ki?

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Arkadaşlar buda gündemin bir parçası eğer konuyu beğenmiyorsanız yorum yapmayın...!

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Aslında konuyu beğeniyorum spy:)Yani konunun duruşu ,karakter sayısı, kullanılan paragraflar vs çok hoş duruyor.

:)

Silence

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
49
ohaaaaaaaaaa bende duydum böyle bir haber

quasimodo

Müdavim
Reaksiyon puanı
57
Arkadaşlar buda gündemin bir parçası eğer konuyu beğenmiyorsanız yorum yapmayın...!

öncelikle haklı olduğun yeri belirteyim
bu ait olduğunuz toplumun gündemidir gunları konuşup tartışabilirsiniz en doğal hakkınız zaten açtığınız konularda toplumunuzun sorunlarını dile getiriyorsunuz sizin açınızdan bu artıdır
ama
bizim toplumumuzda bu tür gündemler oluşmaz haya dediğimiz bir denetim sistemi vardırki bu haya imandandır hadisşerifi ile sabitlenmiştir
bizim gündemimiz eşimizle kızımızla oğlumuzla tartışabildiğimiz ülkemizin sorunu olan maddelerdir
bu konuda meslek gereği yazacak yüzlerce sayfa olmasına rağmen bu yola gitmeyeceğim sigmount freud ışığında çocukluğunuzu veya gençliğinizi sorgulamayacağım ama siz çocuklarıma gösterebildiğim yetişme bozukluğunun ileride insanın konumu ne olursa olsun nüksedebileceği hakkında en tutarlı örneksiniz
anlattığınız olayın ne derece inandırıcı olduğunu bu sitede ne kadar gerekli olduğunu kaçımızın bu konuyu eşimiz ve kızımızla paylaşabildiğimizi irdelemek istemiyorum
siz
maymuna bak diyorsunuz
önce siyasi gündemi, yasakladınız
şimdi gönül bağınız olduğu kişilerin yeni marifetleri çıktıkça bunların yayılmasını önlemek amacıyla üzerinize düşen görevi yapıyorsunuz
evet sdn ülkemizin en büyük bilişim sitesidir
din kültürü bölümü ilk üçe girebilecekken çökertildi site kaybetti
gündem bölümü binlerce kişiyle bir güçtü şimdibudandı sansürlendi ve etkisini yitirdi
şimdi yeni göreviniz sitenin kalitesini düşürmek aile olarak takib edilmesini engellemek sdnyi basit bir site haline getirmektir
garip olanı bunu bir site yöneticisi olarak yapıyorsunuz yani teknesini delen kaptan rolündesiniz
bence konunuz duayenimiz haydar beyi ilgilendiriyor eğer sizde rahatsız olduğunuzu düşünüyorsanız randevü linkinide verebilirim reklam olur amacıyla vermedim
eğer bir rahatsızlığınız yokya sadece müslüman türk aile yapısını bozmak amacıyla üzerinize düşeni yapmaya çalışıyorsanız durum dahada vahimdir
eğer fantazi konusunda çalışmalarınız varsa bunu ilgili sitelerde değerlendirebilirsiniz
bu konuda kalabalık bir okuyucu kitlesi oluşturacağınız kesindir
:hammer::hammer::hammer:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...