anne için telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
annem için 800 tlye telefon onerebilir misiniz
sadece whatsapp kullanır bide candy crush oynar nette gezer bu kriterlere uygun ama 1 tl arttırmam bıle mumkun değil + kamerası az bucuk iyi ceksın yeter beklentım fazla degıl zaten

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Redmi 7 öneririm bütçene 500 tl daha koyabilirsen tabi
800 tl'ye adam akıllı telefon yokki

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Tp link al kullansın bozulunca atar

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
sadece whatsapp kullanır bide candy crush oynar nette gezer bu kriterlere uygun ama 1 tl arttırmam bıle mumkun değil + kamerası az bucuk iyi ceksın yeter beklentım fazla degıl zaten
Samsung Galaxy A2 core
GM 9 Go
Xiaomi Redmi Go

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
General Mobile GM 5 Plus

Valla onu alacağıma gider lg g4 alırım en azından kronik sorunlunun iyisini aldım derim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

*Benim önerimde huawei ucuz yollu bir telefon alın mediatekli filan ama iş görür güncelleme konusuda çok bir önemli değildir herhalde güvenlik güncellemesi gelir herhalde en azından teyzem oyununu oynar temel işlevlerinden faydalanır gm go serisinden bence daha mantıklı.

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Valla LG G4 modelinden başka model yok sanırım kamerası düzgün iş görecek o bütçede. Ben 4 yıl kullandım LG G4 yeni bozuldu. Bataryası hariç hala on numara cihaz. Özellikle ekran ve kamera kalitesi mükemmel. Kronik sıkıntılı olmayan bir LG G4'e denk geleceğini bilsem direk alın derdim ama şans işi. Bu bütçeye ne yazık ki telefon satılmıyor artık iş görebilecek, hepsinin belli başlı sıkıntıları var. Tanıdığınız bir telefoncu varsa temiz ikinci el cihaz bakmanızı öneririm

technologylover

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Valla onu alacağıma gider lg g4 alırım en azından kronik sorunlunun iyisini aldım derim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

*Benim önerimde huawei ucuz yollu bir telefon alın mediatekli filan ama iş görür güncelleme konusuda çok bir önemli değildir herhalde güvenlik güncellemesi gelir herhalde en azından teyzem oyununu oynar temel işlevlerinden faydalanır gm go serisinden bence daha mantıklı.
Eğer kronik sorunlu olursa bi kendi kadar daha masraf çıkarıyor telefon ama

Reaksiyon puanı
8,016
General Mobile GM 8 GO bu fiyata alınabilecek güzel bir cihaz. Android GO var normal Android performansı yok ama dediğin işleri yapabilecek bir telefon. GM 9 Go ile özellikleri aynı , üstüne GM 9 Go da parmak izi yok. O yüzden GM 8 Go almanı öneririm.

bilgili_bekir58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

an iyisi bu

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
lg g4 al oldukça süper .

Son mesajlar