Anlamsız iOS hatası

Bu konuyu okuyanlar

D1.cLawS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Telefon görüşmemden sonra şarjım %26 iken kapandı. Resetledikten sonra açıldı şarjım %24'dü ve 1 dakika içinde tekrar kapandı (şarjdan dolayı bir kapanma yok). Reset atınca elma yanıyor ve siyah ekranda kalıyor. Bu işlemi defalarca denedim, siyah ekranın ötesine gidemiyor. Telefonu şarj aletiyle 1,5 saat kadar şarj ettim. Sonrasında iTunes'dan geri yükleme denedim, güncelleme denedim yine de olmuyor. Yüklemeye gelince hata oluşuyor. Bu işlemleri iki farklı bilgisayarda farklı usb kablolarıyla denedim.

"iPhone adlı iPhone'a geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu" hatası alıyorum. Hata numarası 9-4013-4014 olarak değişmekte. Acaba yazılımsal bir hata mı var yoksa içindeki parçalardan birinde (anakart vs.) mi bir problem var?

D1.cLawS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Hepsini tek tek denedim ama başarılı bir sonuç alamadım. Telefonumu servise vermekten başka bir çarem kalmadı. Garanti süresi dolduğu için yüklü bir ödeme çıkaracaklar galiba :oops:

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Hepsini tek tek denedim ama başarılı bir sonuç alamadım. Telefonumu servise vermekten başka bir çarem kalmadı. Garanti süresi dolduğu için yüklü bir ödeme çıkaracaklar galiba :oops:

Anladım geçmiş olsun demekki başka bir sıkıntı oluştu telefonun içinde

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Apple ani kapanmaları engellemek için telefonlardaki işlemci hızını düşürdüğünü açıklamıştı. iOS 11.3 kurulu mu cihazınızda? Kurulu ise Pil Sağlığı bölümünde ne yazıyor?

Bataryanız yıprandığı için tam performans modunda telefon kendini mi kapatıyor acaba aklıma bu geldi.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Apple ani kapanmaları engellemek için telefonlardaki işlemci hızını düşürdüğünü açıklamıştı. iOS 11.3 kurulu mu cihazınızda? Kurulu ise Pil Sağlığı bölümünde ne yazıyor?

Bataryanız yıprandığı için tam performans modunda telefon kendini mi kapatıyor acaba aklıma bu geldi.

o kapatma olayı sürekli bir olay değil kapanıyor sonra kaldığı yerden açabiliyorsun telefonu arkadaşın telefonunda başka bir sorun vardır diye düşünüyorum

D1.cLawS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Telefonumu uzun süredir güncellemiyordum. 11.3'ü de yüklemedim haliyle. Dün kapandıktan sonra bir daha açamadım. iTunes'dan geri yüklemeyi de 11.3'ü yüklemeyi de denedim. Sürekli olarak yükleme hatası mesajı aldım ve telefonum öylece duruyor. Kilit tuşuna basılı tutunca cevap vermiyor. Ana menü + Kilit tuşuna belirli bir süre basıyorum, elma yanıyor, sonra yine siyah ekran. Yazılımsal mı yoksa teknik bir aksaklık mı var çözemedim.