Anket: iTunes mu yoksa Yamipod mu?

Anket: iTunes mu yoksa Yamipod mu?

• Kullanılan toplam oy
    207

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
iPod'unuza sürükle bırak metodu ile şarkı yüklemek ve iPod'daki şarkıları aynı şekilde kopyalamak isteyenler için kullanılabilen Yamipod, güncellendi.

Henüz, resmi rakamlara ulaşmış değilim ama çevremdeki kişileri dikkat ettiğimde, Türkiye'de en çok kullanılan taşınabilir müzik çaların iPod olduğunu söyleyebilirim. Peki, tüketicilerin iPod'u tercih etmelerinin nedeni kullanışlı olması mı? Kesinlikle hayır! iPod, zaten kullanışsız bir alet. Ne ses kaydeder, ne radyosu var ne de kullanıcı tarafından pili değiştirilebiliyor… iTunes ile birlikte kullanmak ise tam anlamı ile facia. Neyse, merak etmeyin, derdi veren Allah, devasını da veriyor: Yamipod. Yazılımın yeni sürümü (Yamipod 1.7) yeni nesil iPod'ları (3G iPod Nano'lar da dahil tüm iPod'lar) da destekliyor.

Yazılımın arabirimini tam ekran görmek için
buraya tıklayın.

Her Gün, iPod'dan Önce Bir Yamipod!

Bir arkadaşınızın evine gittiniz ve bilgisayarındaki bir MP3'ü kendi iPod'unuza aktarmak istediğiniz zaman normal şartlar altında o bilgisayarda iTunes olması gerekir ve yoksa da en az 25 MB download süresini, kurulum süresini ve iPod'a şarkı aktarım süresini göz önüne almak zorundasınız.

Yamipod gibi bir seçenek varken bunlara gerenk yok.

Filmi başa alın ve neler yapmamız gerektiğini bu sefer madde madde yazalım.

:: Burdan Yamipod'u indirin.
:: iPod'unuzu PC'ye takın. (MAC OS ve Linux desteği de var)
:: Çalıştırın (Kurulum gerekmiyor)
:: Şarkıyı sürükleyin

Yukarıda saydıklarım yaklaşık 1 dakika içerisinde gerçekleşiyor. Bu arada şunu da söyleyeyim; iTunes kullanarak iPod'daki şarkıları bilgisayara kopyalamak pek mümkün değil.

:: iTunes mu yoksa Yamipod mu daha iyi? Ankete katılın.Yorum yazın, yorumları okuyun.

Bilgi için: Yamipod
Yazan: Hakkı Alkan
SDN – http://shiftdelete.net

nofearman

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya bu fwid kodu soruyor bu yamipod nasıl elde ediyoruz bu kodu halen anlayabilmis degilim yardimci olun lutfen

teknojen

Doçent
Reaksiyon puanı
0
iPod'um yok benim abi!

ama evde müzik çalıcısı olaraktan iTunes derim

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Ellerimi kavuşturdum, boynumu sağa büktüm, Küçük Emrah bakışımı attım ve "iPod'um yok ağbi" seçeneğine oy verdim.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Saner Apaydın dedi ki:
Ellerimi kavuşturdum, boynumu sağa büktüm, Küçük Emrah bakışımı attım ve "iPod'um yok ağbi" seçeneğine oy verdim.
Aynen ya %( :L