Ankara da şaka videoları çekeceğiz önerileriniz neler ?

Bu konuyu okuyanlar

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Ankara da şaka videoları çekeceğiz sizlerden de fikir almak istedik. Ne gibi şeyler önerirsiniz ? Ne tür şakalar önerirsiniz ?

Kamera falan hazır tek sorun mikrofon ona bir türlü çözüm bulamadık ona da önere bileceğiniz bir yöntem var mı ?

Bu cumartesi sorun çıkmaz ise çekemeye başlayacağız ve pazar günü gibi yayınlamayı düşünüyoruz. Hafta da 1 adet video yayınlamayı düşünmekteyiz. Yakında röportajlar da yapacağız.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Bizim okulda bi kaç arkadaş telefon çalma sakasi yapmisti :D dayak yemişler felan ama güzel olmuş :D videosunu atarim bulursam.

Size tavsiyem selfi cekilekmi felan diyin millete. Hatta demeden atlayin önlerine çekin :D

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Biber gazı da olurmu olur :)

Yastık savaşı yapın

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Hastalığı olan birisine gelirse gösterirler sana biber gazını :)

war is up ahead

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cayciya patlayan sigara şakası yapın bence youtube da izledikce gülüyorum :D

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
Gizli kamera ile bayanlara pat diye çıkma teklifi veya güzel sözlerle davette bulunabilirsiniz. Sprite acımasız gerçekler vardı. Her hafta seçilen bir sözü gizli kamera ile kızlara sorup çıkma teklifi ediyorlardı. Bu tarz şeyler de düşünebilirsiniz. Ben de Ankara'dayım ama denk gelmeyin :p

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gizli kamera ile bayanlara pat diye çıkma teklifi veya güzel sözlerle davette bulunabilirsiniz. Sprite acımasız gerçekler vardı. Her hafta seçilen bir sözü gizli kamera ile kızlara sorup çıkma teklifi ediyorlardı. Bu tarz şeyler de düşünebilirsiniz. Ben de Ankara'dayım ama denk gelmeyin :p

Bu tarz şeyler yapacağız ağır şakalar yapmayacağız. Tunalı da fazla dolaşmıyorsanız denk gelmeyiz :)