Anime ve çocuk kanalı Kidz TV, Türksat'ta şifresiz!

Bu konuyu okuyanlar

Karlo

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Kidz TV içeriği zenginleşmiş Animez TV'ye geldi sıra,Animez'de başka neler var.
Naruto%20Wallpaper%209.jpg
jXsSC.jpg
Bleach-Wallpaper-Ichigo.jpg
thumb_big_wide_45488a70cb9269e82b2c88c0964b7d51.jpg
118713.jpg
Deltora-Quest-deltora-18821299-570-4021.jpg
Darker_Than_Black_Wallpaper_by_Ss4Goten77.png
6a00d83451d0ed69e200e552394c868833-800wi.jpg
Anime+Wallpaper.jpg
ghostInTheShellStandAloneComplex_wallpaper_6847.jpg
Death_Note_Wallpaper_by_Y2Joker.png

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Bir güzel anime kanalı açılsa güzel olacak ama nerede?

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Ghost in the shell de vardı.O güzeldi hoşuma gitmişti.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Belli olmaz belki yakında açılır güncel animeleri buradan takip ederiz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Code Lyoko ve lütfen Melekler Okulu'nun 2. sezonunu koyar mısınız?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Adam gibi bir sitesi olsaydı. İyi olur, ama Code Lyoko'nun tüm sezonları sanırım KARAMEL ve ya Cine5 veriyordu.
Hayır o 2 yıl önce 18-19 bölüm veriyordu. Cine5 3-4 yıl önce tüm bölümlerini vermişti galiba.

Biz ne bekliyoruz,kanal ne yayınlıyor. Animez tekrarlar dışında güzel bir kanal ama gündüz kuşağı :(

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Bir firma satın alsa eminim düzeltirler, full anime verir. Gündüz kuşağına, çocukların seveceği türden animeler verebilir, illada 13 yaş gurubu olması gerekmiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir firma satın alsa eminim düzeltirler, full anime verir. Gündüz kuşağına, çocukların seveceği türden animeler verebilir, illada 13 yaş gurubu olması gerekmiyor.
Çocuklara göre animeleri geçtim çocuklara hitaben şeyler verilsin. Biraz nostalji,biraz kızsı biraz savaş-aksiyon tarzda yapımlar falan çocuk kanalı dediğin böyle olur. Dandik dandik okul öncesi yayın yapan kanallar varken senin sabah okul öncesine yer vermenin,öğlen peluş ayılı dizileri vermenin aksiyon-macera tarzı verdiğin 2 çizgi dizi,onlardan biri de sıkıntıdan insanı uyutacak türde olan şeyi aylarca tekrar vermenin amacı nedir. Politika değiştirmekte yok 1 senedir yayındasın -anime kanalını saymazsak- kitle toplayabilmiş değilsin. Ve ben bu kanalın nasıl reklam aldığını hala düşünüyorum.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Japonya ile eş zamanki yeni çıkan animeleri yayınlasalar paranın belini kırarlar ama hep eski hep eski

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Japonya ile eş zamanki yeni çıkan animeleri yayınlasalar paranın belini kırarlar ama hep eski hep eski
Kidz TV için Code Lyoko
Animez TV için Sailor Moon çok isteyen var. Sailor Moon çok eski bir anime 2013 serisi çıkacak onu verseler harbiden ilgi çekerler.

İki yapımda benim izleyeceğim türden değil ama en azından ben izleyici olarak bile diğer izleyicileri düşünüyorum. Kanalın yöneticileri kendi kanallarını izliyorlar mıdır acaba.

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Çocuklara göre animeleri geçtim çocuklara hitaben şeyler verilsin. Biraz nostalji,biraz kızsı biraz savaş-aksiyon tarzda yapımlar falan çocuk kanalı dediğin böyle olur. Dandik dandik okul öncesi yayın yapan kanallar varken senin sabah okul öncesine yer vermenin,öğlen peluş ayılı dizileri vermenin aksiyon-macera tarzı verdiğin 2 çizgi dizi,onlardan biri de sıkıntıdan insanı uyutacak türde olan şeyi aylarca tekrar vermenin amacı nedir. Politika değiştirmekte yok 1 senedir yayındasın -anime kanalını saymazsak- kitle toplayabilmiş değilsin. Ve ben bu kanalın nasıl reklam aldığını hala düşünüyorum.

Sabah kuşağına el atması lazım, kanalın sahibi değiştirilirse kesin düzelir.

Haklısınız, K-Project ve ya Inazuma Eleven GO gibi animeler getirilirse kıran kırana bir yarış tablosu olur.

Kidz TV için Code Lyoko
Animez TV için Sailor Moon çok isteyen var. Sailor Moon çok eski bir anime 2013 serisi çıkacak onu verseler harbiden ilgi çekerler.

İki yapımda benim izleyeceğim türden değil ama en azından ben izleyici olarak bile diğer izleyicileri düşünüyorum. Kanalın yöneticileri kendi kanallarını izliyorlar mıdır acaba.

Sorunuzun cevabını bana göre verecek olursa bu tür çizgi filmleri görebiliyorsak, izlemedikleri belli.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Madem doğru dürüst bir şey yayınlamayacaklar, Animeler'in yeni bölümü gelmiyor. Bizde kanal listesinden sileriz kanalı. Sıkıntı yok uyduda 10 tane şifresiz çocuk kanalı var. Kalmadık feluş ayıcıklarına

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Türkiye'ye adam gibi anime yayınlayan kanal yok mu, millet?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Doğru düzgün bir internet Sitesi yokmu şu kanalın yaw
Kanalın sahibi MCD'nin sitesi var. Orada Kidz/Animez'inde bilgilerine yer vermişler.

İşin ilginç tarafı Kidz tanıtımının olduğu kısımda ''çocuklar en iyisini hakeder'',''yeni trend doğrultusunda yayın planını sürekli yeniler'',''çocuklar için özenle seçilmiş popüler çizgi diziler'' demişler. Sanırım bu yeni trend trt'nin sözde çocuk kanalı trt çocuk oluyor. Eskiden bari Tenten,titeuf falan vardı ben böyle yeni çizgifilmler ağırlıklı 90ların sonu 2000lerin ortası civarındaki kült yapımlara yer verirler diye ummuştum. Hatta ilk tanıtımında kültlere de yer vereceklerini söylemişlerdi. Burada benim gibi düşünen 1,2 kişi daha olması sevindirici bir haber.

Animez'e de gelelim. Bari ayrı bir kanal olarak tanıtıyorsun verdiğin kısa çizgifilmlerde anime usulü şeyler olsun mesela pucca gibi. Bu kadar konuşulmayı haketmeyecek bir kanal,umarım kendini düzeltir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Açılışının ilk günleri mütevazi ama heyecanlıydı. Yavaş yavaş yeni nesil saçmalıkların olduğu bir kanal olmaya doğru gidiyor. Üzücü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çeşitlilik sağlamakla uğraşıyorlar. Getirdikleri dizilere bakın biri gençlik,biri çocuk bir diğeri aksiyon-savaş tarzı. Zamanla erkeklere yönelik ve kült yapımlara da yer verirler diye umuyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sabah 06:00-11:30 okul öncesi kuşağıymış,kim seyrediyor bunları.bunların yerine eski çizgifilmlere yer verseler mesela atom karınca,uçan köpek underdog,heathcliff,kötü köpek sonracığıma polis akedemisi,maske,andy'nin nesi var?,Freakazoid! falan süper olmaz mı. Okul öncesiler ucuz bir işe yaradıkları yok eski çizgifilmler de ucuz ama kaliteli ve izlenesi şeyler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Figaro Pho başlamış her gün 17:00 ve 20:00'da Kidz kuşağında... Ben beğendim çok hoş bir yapım. Darası Lyokocuların başına :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesim kidz tv bende aksam olunca animez tv'nin basina geciyorum,bence gercekten basarili bi kanal sifresiz yayinlarina devam edip iceriklerini zenginlestirmeye devam ederse cok iyi yerlerde olabilecene inanıyorum.

ayrica farketmediginiz yanlari da var,bu devirde tvde anime izlemek gercekten cok zor,eskiden ulusal ve cizgifilm kanallarinda cok guzel animeler cikardi,benim cocuklugum hep bunlarla gecti ama simdiki cocuk kanallarindaki animeler anime demeye bin sahit hepsi sporsor firmanin araciginda yayınladikleri seyler donen topazlarmis,yoyosmus,araba yarislariymis,kutudan cikan gulyabanilermis gercekten cok baydi. Animez bize yeni nesil animeleri sunuyor bu kanalda olmasa bize simdiki cocuk kanallarinda yayinlanan 3. sinif animeleri izlicektik. evet hakli yaniniz var mesela kidz tvde 1 saat nostalji kusagı olsa bi tane 90larin sonunda olan eski çizgi dizi bi tanede bizim cocuklugumuzdaki animelerden verseler harika olur hem donusumlu kanaliyla oyumlu olur hemde cocuklara gercek animeyi gosterir. Animez'deki animeler +13 genelde cocuklarin izleyecegi turden animelerde vermeli kidz tv

S

SDN Okuru

SDN Okuru
m.i high güzel dizi melek okulu da başlıyor da yeni sezona geçemediler 1 senedir,animeler gibi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kidz TV yakında Lyoko Kodu çizgifilmini yayınlayacakmış,gözünüz aydın :)

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Evet naruto falan biz zamandan sonra başa sarıyor shuppiden çıktı hala ilk sezonlardalar :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kidz programlarını pek sevmedim yaşımdan mı kaynaklanıyo nedir ama naruto ve diyer serilerin olması çok hoşuma gitti bu arada arkadaşlar hellsing türkiyede arktık yok sanırım bilenler varsa hangi kanalda oldunu türkçe dublaj - alt yazılı fark etmez lütfen söylesin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gerçekten lyoko kodunu yayınlıyorlar çok çok iyi,kidz tv'nin tek eksiği kült yapımlar. animez tv'ye de animelerin yeni bölümleri gelirse mükemmel bir kanal olur. ayrıca digiturk'te niye başlamıyor bu kanal.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şimdiye kadar hiç bir çocuk kanalının yapamadığını yani code lyoko'nun tüm bölümlerini veriyo:O gerçekten güzel yapım şuan 65. bölümdeler. ama ilk sezonu daha güzelmiş sanki. bi de üstüne evolution'u verseler,kanal listemde 1. sırada :)))

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
şimdiye kadar hiç bir çocuk kanalının yapamadığını yani code lyoko'nun tüm bölümlerini veriyo:O gerçekten güzel yapım şuan 65. bölümdeler. ama ilk sezonu daha güzelmiş sanki. bi de üstüne evolution'u verseler,kanal listemde 1. sırada :)))

Bir de adam gibi sitelerini açarlarsa iş tamamdır. Code Lyoko Evolution'i hemen verirlerse iş tamamdır. Uzatırlarsa iş kötü.

Bu kanal ne zaman düzelecek?