Anime tavsiyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Steins Gate, Tokyo Ghoul, K-Project, Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu, Owari No Seraph, Guilty Crown, Tales Of Zestiria, Golden Time... Bunlar efsane yeter sana. :)

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Steins Gate, Zetsuen no Tempest, Haganai, Deadman Wonderland, Noragami, Tengen Toppa Gurren Lagann, Akame ga kill, Black Bullet, Absolute Duo, Ao no Exorcist, Another, Angel Beats, Biohazard (Resident Evil), Devil may Cry, Final Fantasy, Fate/Stay Night, Date A Live, Death Note, Danmachi, Gakuen Toshi Asterisk, Gate: Jietai Kanochi, Haiyore ! Nyaruko san, Mirai Nikki, Kokoro Connect, Monogatari, Kono Subarashii Sekai, Nisekoi, No Game No Life, Overlord, Plastic Memories, Shingeki no Kyojin, Sword Art Online, Toradora, Trinity Seven, Oregairu.

Steins Gate, Zetsuen no Tempest, Haganai, Deadman Wonderland, Noragami, Tengen Toppa Gurren Lagann, Akame ga kill, Black Bullet, Absolute Duo, Ao no Exorcist, Another, Angel Beats, Biohazard (Resident Evil), Devil may Cry, Final Fantasy, Fate/Stay Night, Date A Live, Death Note, Danmachi, Gakuen Toshi Asterisk, Gate: Jietai Kanochi, Haiyore ! Nyaruko san, Mirai Nikki, Kokoro Connect, Monogatari, Kono Subarashii Sekai, Nisekoi, No Game No Life, Overlord, Plastic Memories, Shingeki no Kyojin, Sword Art Online, Toradora, Trinity Seven, Oregairu.
önce hangisini izlemeye başlamalıyım ? ve nereden izleyebilirim ?

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Onursal Üye
K-Drama varken Animeyi kim takar. Bir descendants of the sun izle bak bakalım bi daha anime izliyor musun?:D

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
K-Drama varken Animeyi kim takar. Bir descendants of the sun izle bak bakalım bi daha anime izliyor musun?:D
İkisi farklı türler bunun farkında mısın ? Kore Draması farklı bir tür, Anime eğlenceli, gülünç ve hiper aktif, gerçek dışı karakterleri ile seyirciyi eğlendirmeyi amaçlar ve konseptleri tamamen farklı. Anime/Kore Drama diye ayrım yapmak yerine neden ikisini de izlemeyelim ?

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Türk Anime' den izleyebilirsiniz. Birçok anime orada mevcut.
Anizm'de bir seçenek ama açıkçası sadece Animelerde değil ama ben türkçe dublaja ve altyazıya gıcık oluyorum. Çevirmenler ayrı, seslendirenler ayrı fantezi yapıyorlar baya. Çevirmenler çok yanlış çeviriyorlar.

Lara Croft Tomb Raider 1 - Dakika 34:00 - 34:30 arasındaki seslendirme komedisi gibi :D

İngilizce versiyonunu izliyorum ve şunu söyleyebilirim ki ingilizce seslendirenler, çevirmenler bizimkilerden çok daha iyi.

Kesinlikle katılıyorum. Ben Japonca izliyorum dublaj olarak favorimdir. Altyazı ise ingilizce tercihimdir. Ayrıca yüksek kalite indirip izlemek istiyorum diyorsan horrible subs' ı öneririm. Yeni animelerin çoğu ekleniyor oraya.

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Kesinlikle katılıyorum. Ben Japonca izliyorum dublaj olarak favorimdir. Altyazı ise ingilizce tercihimdir. Ayrıca yüksek kalite indirip izlemek istiyorum diyorsan horrible subs' ı öneririm. Yeni animelerin çoğu ekleniyor oraya.
Valla bunu ilk senden duydum hocam :D Horrible subs sayfasına bakarım. Genelde ben gogoanime.ch, ryuanime gibi sitelerden izliyor/indiriyordum.

!/|Believer|\!

Doçent
Anime olarak sadece death note u izledim baya hoşuma gitti. Şu animeyi kesinlikle izle diyebileceğiniz bi anime var mı?

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Anime olarak sadece death note u izledim baya hoşuma gitti. Şu animeyi kesinlikle izle diyebileceğiniz bi anime var mı?

Steins Gate, Zetsuen no Tempest, Tengen Toppa Gurren Lagann, Akame ga kill, Ao no Exorcist, Another, Fate/Stay Night
Death Note sevdiysen sevmene ihtimal veriyorum verdiğim listeden bunları.

!/|Believer|\!

Doçent
Steins Gate, Zetsuen no Tempest, Tengen Toppa Gurren Lagann, Akame ga kill, Ao no Exorcist, Another, Fate/Stay Night
Saolasın

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Onursal Üye
İkisi farklı türler bunun farkında mısın ? Kore Draması farklı bir tür, Anime eğlenceli, gülünç ve hiper aktif, gerçek dışı karakterleri ile seyirciyi eğlendirmeyi amaçlar ve konseptleri tamamen farklı. Anime/Kore Drama diye ayrım yapmak yerine neden ikisini de izlemeyelim ?
İkisi çok kafa karıştırıcı. Bana nedense Japonca çok kaba ve sert geliyor ve dublaj sevmiyorum:confused:. Yoksa bizde az izlemedik zamanında;)

epsilon06

Doçent
Yeni konu açmayayım dedim anime severlerden var mıdır böyle konusu değişik güzel anime önerileri sanırım fazla anime izlemenin zararı çabucak tüketmek oldu bütün animeler birbirine benziyormuş gibi geliyor konusu değişik yaşamdan kesitler aksiyon macera spor animeleri önerebilr msiniz bilimkurgu falanda olur ama çok klişe özel güçler büyüler gibi konusu olmasa sevinirm

Drifters var ama yetişkinler için daha iyi olacağı kanaatindeyim biraz fantastik ve aksiyıyon var spor olarak hajime no ippo güzel

epsilon06

Doçent
Drifters var ama yetişkinler için daha iyi olacağı kanaatindeyim biraz fantastik ve aksiyıyon var spor olarak hajime no ippo güzel
Driftersın ilk bölümünü izledim biraz ama hoşuma gitmedi hajime no ippo güzele benziyor bölüm sayısı biraz fazla olduğundan şimdilik listeme aldım teşekkürler :)

stat counter