Anime önerisi ve Kayıp Anime

Bu konuyu okuyanlar

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar merhaba anime izlemeye başlamayı düşünüyorum birkaç öneride bulunurmusunuz.Birde 2 3 yıl önce şuan okulda olmayan bir arkadaşım bana bir animede öneri bulunmuştu.Konusuda anlattığı kadar şöyleydi.Dünya genelinde 1 Oyun yayınlanıyor ve bu oyunun yapımcısı oyunu oynayan herkesi oyuna hapsediyordu(sanırım kendiside giriyordu oyuna ama diğer insanlar bunu bilmiyordu).Sonra çeşitli bosslarla savaşıyordu ordaki insanlar.Bu animeyi bilen animeciler varsa yazabilirmi?

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Söylediğin animenin ismi Sword Art Online.
Anime tavsiyesi olarak Naruto'yu tavsiye ederim. Başka hiçbir anime kolay Naruto'nun yaşattığı deneyimi yaşatmaz :)

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Söylediğin animenin ismi Sword Art Online.
Anime tavsiyesi olarak Naruto'yu tavsiye ederim. Başka hiçbir anime kolay Naruto'nun yaşattığı deneyimi yaşatmaz :)
Animenin ismini söylediğin için teşekkür ederim.Narutoyada bakabilirim.Biraz araştırdım animeleri.Şuan konu olarak beğendiklerim(daha izlemedim)cowboy bebop,slam dunk,baccano,death note.Sence hangileri daha güzel?

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
anime türleri var, hangi türe daha yatkınsın söylersen daha iyi yardım alabilirsin. :)

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
anime türleri var, hangi türe daha yatkınsın söylersen daha iyi yardım alabilirsin. :)
Mesela baccano gibi olabilir dediğim gibi izlemedim daha 1 2 saate izleyeceğim ama konusu güzel gözüküyor

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
anladım,
ben slice of life türü seven biriyim.
clannad, toradora, beğenirsen çoğaltabilirim.
ek olarak Hellsing Ova ve Tv serisini kesinlikle öneririm. :)

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
anladım,
ben slice of life türü seven biriyim.
clannad, toradora, beğenirsen çoğaltabilirim.
ek olarak Hellsing Ova ve Tv serisini kesinlikle öneririm. :)
Slice of life'ı senden duyuyorum yeni rastlamadım ona konusuna şimdi baktımda anlamadım pek.Kısaca bana anlatabilirmisin?:)

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Şuan konu olarak beğendiklerim(daha izlemedim)cowboy bebop,slam dunk,baccano,death note.
Death Note kesinlikle tavsiyem :)
Mirai Nikki biraz korku seversen Corpse Party de var tabi.
Aksiyon ve gerilim istersen Shingeki no Kyojin
Eğer aksiyon ve gizem istersen mahouka koukou no rettousei veya guity crown
Gizem istersen Another
Eğer kılıç dövüşü istersen Fate serisi güzeldir
Ansatsu Kyousitsu
Ao No Exorcist
Eğer Resident Evil fanı isen Biohazard izlemeni tavsiye ederim :)
Danganronpa başka bir gizem ve bulmaca türüdür :)
Bir sürü güzel anime var anlayacağın. Ama genel olarak gizem türünü sevmeme rağmen gizem türünün izlenebilirliği 1 kere malesef. Aksiyon türü gibi yeniden heyecanlandırmıyor :(

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Arkadaşının önerisi tahmin ettiğim gibi çıktı :)
SAO, benim de ilk izlediğim animeydi. Aslında makul bir seri, ilk izlemek için.

Ben sana Naruto gibi uzun seriler ile başlamanı önermem. 20 bölümlük serilerden birkaç tane izleyip iyice alıştıktan sonra bunu yapman daha iyi olur.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Ben sana Naruto gibi uzun seriler ile başlamanı önermem. 20 bölümlük serilerden birkaç tane izleyip iyice alıştıktan sonra bunu yapman daha iyi olur.
Ağır seri nedir yaa :D Benim ilk izlediğim anime Naruto idi ve anime izlemeye naruto ile başladım baya :D

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Peki naruto kaç bölüm?
Boruto serisini ve ova'ları sayarsak 900 olmuştur :D Bölüm başı 20dk desek her gün de 2 bölüm izlesen yaklaşık 1 yıla bitirirsin çıkmış bölümleri ama tabi o zamanda haftada 1 bölüm çıkıyor. Film tadında izlemeye alıştığın için beklemek ölüm gibi gelebilir her hafta 7 gün :D

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Boruto serisini ve ova'ları sayarsak 900 olmuştur :D Bölüm başı 20dk desek her gün de 2 bölüm izlesen yaklaşık 1 yıla bitirirsin çıkmış bölümleri ama tabi o zamanda haftada 1 bölüm çıkıyor. Film tadında izlemeye alıştığın için beklemek ölüm gibi gelebilir her hafta 7 gün :D
Hocam benim okul var staj var yani hafta 3 4 bölüm zar zor izlerim buda 2 3 yila denk gelir herhalde o zaman narutoyu es geçiyorum

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127

"900 olmustur" :D

Evet bosuna 20 bölümlük anime önermiyorum arkadasa. Dram ve romantizm seviyorsan, Charlotte olabilir. Komedi türünde, Kono suba veya One punch Man geliyor aklima.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Neden 3. sezon gelmiyor ? Neden??? :(
UOCEbLn.png

Arcath

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Yeni konu açmak istemedim.

Hellsing ultimate ova tarzında bir anime arıyorum. Beğendiğiniz varsa önerebilir misiniz.
Hemen ekleyeyim death note u yarıda bıraktım.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Yeni konu açmak istemedim.

Hellsing ultimate ova tarzında bir anime arıyorum. Beğendiğiniz varsa önerebilir misiniz.
Hemen ekleyeyim death note u yarıda bıraktım.
Hellsing çok öneren var ama izlemedim ben :p O yüzden tarzını tam olarak bilmiyorum. Ama oradan buradan gördüğümle sevdiğim animelerden birisi olan Kekkai Sensen ile bağdaştırabilirim. Yada Devil May Cry'ın animesi ile :)

green1987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
tabiki de death note kesinlikle en izlenilesi anime.

Son mesajlar