Aniden uçuşan üyeler

Bu konuyu okuyanlar

ersin

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Foruma geçici mail ile üyelik yapan bütün kullanıcıların ( üyelik derecesine, mesaj adedine bakılmadan) hesapları süresiz olarak kapatılmıştır.

Bilgilerinize.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Teşekkürler bilgi için :)

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Bizide moderatör yapsaydınızda 3-5 bizde atsaydık :D :D

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Sana 10 dakikalığına yada yarım saatliğine mail veriyor.O süre sonunda mail kendini imha ediyor.

Sende bu maili istediğin yerde kulllanabiliyorsun.Mesela forumlara üye olurken vs

Glaxo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Geçici mail ne oluyor?

yapma Linuxcım :D bunu çoktan bilmen lazım değil miydi :D şaka şaka

herhangi bir foruma üye olmak istediğinde senden e-mail adresi istiyor, mecburen gidip hotmail, gmail vs. de uzun bir listeyi doldurup mail hesabı alıyorsun. her girdiğin forumda bu işlemi tekrarladığında hayli can sıkıcı bir durum ortaya çıkıyor.

en önemliside birçok forumun yönetimi veritabanlarına ekli olan binlerce e-mail hesabını spam yayıncılarına satabiliyorlar, bu da mail hesabınıza hergün onlarca spam mail gelmesini sağlıyor.

işte bu durumda gecici mail adresi veren siteler devreye giriyor.

örneğin; gecici mail veren siteye girdiğiniz zaman ekrana hemen 10 dakika veya 1 saatliğe vs. ye mail hesabı beliriyor, sizde bu hesabı forumda istenilen yere giriyorsunuz hemen size aktivasyon mail geliyor ve sonuçta üyeliğiniz sonuçlanıyor.

10 dakika sonrada mailiniz otomatikmen sıfırlanıyor ve başkasının kullanımına sunuluyor.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
pesi aksamki eğlencede modlar banlama rekoru kırdı. gözlerimiz seni aradı ..:lol::lol:

Zaten böyle şeyler hep ben yokken oluyor. Benim olmadığım zamanları mı buluyorlar yoksa "Gelin gelin pesimist yok" deyip siteyi mi basıyorlar anlamıyorum :w00t:

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Zaten adamların niyeti uzun süre kalmak değilkii... Streslerini atıp gittiler...

gezegen

Profesör
Reaksiyon puanı
37
bunu engelemek mümkün deyilmiydi ?

yazık oldu gariplere :)

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Karşı saldırı yapıcaz hazırlıklı olun dikkatli olun :D :D

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
"SDN sever" diye saldırı başlatalım :D

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Ama içimden hiç inci sözlük Tayfasını sevmek gelmiyor :mrgreen::mrgreen:

emrebebek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende geçiçi mail kullanıyorum ama uçuşan türden değil :lol:

Bir mail adresi almıştım bundan yıllar önce tamamen gerçek dışı bilgilerden oluşan.

Resmiyeti ve ciddiyeti olmayan gık dedikçe üyelik isteyen, bir linki görmek için önce cevap yaz diyen forumlara yada sitelere aldığım o geçici mail adresini veriyorum. O mail adresine binlerce mail geliyor hiçbirine dönüp bakmam. Sadece aktivasyon için bakar ve geriye kalanlarının tamamını silerim.

Bahsettiğim mail adresi yahoo'da kayıtlı ve SDN'ede önce o mail adresiyle üye olmuştum sonradan hoşuma gitti gerçek mail adresimle üye oldum.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Peki... Tekrar kayıt mümkün müdür?

Son mesajlar