Angry Birds Türkçe Yama %100 Türkçe

Bu konuyu okuyanlar

Tangle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
angrybirds.png

Menü ve Görevler %100 Çevirildi
Altyazılar %100 Çevirildi

Bugüne kadar 400 Milyon kişinin satın aldığı rekorlara doymayan oyun artık Türkçe !

Oyun hakkında kısa bilgi;

* Küçük kırmızı kuş: Herhangi bir özelliği yoktur. Dokunulduğunda bağırır.

* Sarı kuş: Dokunulduğu zaman bulunduğu eğimle hızlanır. Tahta blokları rahat kırarken beton ve buz bloklarda oldukça başarısızdır.

* Küçük mavi kuş: Dokunulduğunda üçe bölünür. Tahta ve beton bloklarda oldukça başarısızdır fakat buz blokları adeta deler geçer.

* Beyaz kuş: Dokunulduğunda yumurta bırakır ve (45 derece)çapraz olarak hızla yükselir.

* Siyah kuş: Dokunulunca patlar, dokunulmazsa çarptıktan 2 saniye sonra patlar. Beton blokları rahatlıkla kırabilir.

* Büyük gagalı yeşil kuş: Bumerang özelliği gösterir. Dokunulunca geri döner.

* Büyük kırmızı kuş: Dokunulunca bir şey olmaz ama diğer kuşlara göre daha çok yıkıcıdır. Bütün bloklara aynı etkide yıkım yapar.

* Çift mavi kuş: Ender kuşlardan biridir, dokunulunca bulunduğu noktadan yatay hizada hızlanır. Menzili oldukça fazladır.

* Tek mavi kuş: Çift kuşun eşini beyaz papağanın çalmasıyla ayrılır. Oyunun son bölümlerinde ortaya çıkar.

Çeviriden Görüntüler ;

angrybirds2011102320173.jpg

angrybirds2011102320181.jpg

angrybirds2011102320204.jpg

İNDİR

Reco07

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Virüslüdür Arkadaşlar İndirmeyiniz..

Tangle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Virüslü falan değildir arkadaşlar ben bu forumda daha öncede bikaç oyun yaması paylaştım dosyalarım da bi sıkıntı olsaydı zaten yöneticiler gereğini yapardı. Dosya ilk kaynaktan alınmıştır denenmiştir.

Asıl senin gönderilmen lazım bu forumdan ne istiyosun anlamadım ayıp be