Anfi yardımı

Bu konuyu okuyanlar

Coskun.4343

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bu anfiler subwoofer de olur mu yoksa bildiğimiz mono anfi mi olur acil yardım lazım aliezpresste buldum fiyat olarak da iyi 1000w

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181130-191050_AliExpress.jpg
    Screenshot_20181130-191050_AliExpress.jpg
    37.7 KB · Görüntüleme: 370

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Kullanım amacınız nedir

Bilgeokuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk olarak çıkış sayısına bakmak gerekir (görselden pek anlayamadım). Ve çıkışında filtre varmıdır.(çıkışında belirtilir bu genelde (subwoofer gibi)) Ve temel olarak ihtiyacınıza hizmet edip etmediğini amfinin Class ına bakarak karar vermeniz mümkündür görselden pek anlayamadım. (Linki gönderirseniz konu hakkında daha aydınlatıcı geri dönüş yapabiliriz.)

Ama araç amfileri genelde D-Class kullanır. Hi-res müzik dinlemiyorsanız kullanmanızda sakınca görmüyorum tabiki bazı arkadaşlar çıkacaktır araba amfisi pc de kullanılır mı o da ne hiç güzel ses çıkartır mı fln diye ... Temel olarak güçlü hoperlörleriniz varsa ve ucuza sürmek istiyorsanız tercih ve para sizindir.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
komşuların arıza çıkarsa kullanamazsın Logitech 2.1 al geç...

Coskun.4343

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ar
Ne için amfi istiyorsun? Gitar, iem, ses, sistemi, kulaklık???
abada kullanacağım 38cm çift bobin jbl bass

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kullanım amacınız nedir
38cm çift bobin jbl bass

ilk olarak çıkış sayısına bakmak gerekir (görselden pek anlayamadım). Ve çıkışında filtre varmıdır.(çıkışında belirtilir bu genelde (subwoofer gibi)) Ve temel olarak ihtiyacınıza hizmet edip etmediğini amfinin Class ına bakarak karar vermeniz mümkündür görselden pek anlayamadım. (Linki gönderirseniz konu hakkında daha aydınlatıcı geri dönüş yapabiliriz.)

Ama araç amfileri genelde D-Class kullanır. Hi-res müzik dinlemiyorsanız kullanmanızda sakınca görmüyorum tabiki bazı arkadaşlar çıkacaktır araba amfisi pc de kullanılır mı o da ne hiç güzel ses çıkartır mı fln diye ... Temel olarak güçlü hoperlörleriniz varsa ve ucuza sürmek istiyorsanız tercih ve para sizindir.
Youtube de izledim bassa takıyor adam bu anfiyi arabaya

komşuların arıza çıkarsa kullanamazsın Logitech 2.1 al geç...
Araba için ev değil

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Her amfi iyi olmuyor
Pioneer
Jbl
Sony markalara bakın
Bütçeniz çok ise sıvı soğutmalı alın ısınınca sesde bozulma olmuyor