Androidli Çin Malı Cihazlar

Bu konuyu okuyanlar

Emre Kahraman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android Cihaz Almayı Planlıyorum...Ancak Verecek Fazla Param Yok... Yazın Alacağım Ve 500-700 Lira Arası Bütçem Var... Çin Cihazları Hem Kaliteli Hem Ucuz Diyorlar... Beğendiğim 2-3 Cihaz Var... Ama Bunlar Türkiyeye Gelir Mi Bilmiyorum...

Cihazlar..

ZTE Skate
1297696316_w630_h406.jpg

ZTE Amigo
zte_amigo_540x405.jpg

Huawei IDEOS X6

huawei-ideos-x6-2.jpg

Huawei IDEOS X5
Huawei-IDEOS-X5-.jpg

Meizu M9
Meizu-M9-Android-Smartphone.png

Sizce Cihazlar Nasıl Ve Türkiyeye Gelir Mi? Ve Fiyat Aralıkları Ne Olur? Meizu M9 İphone 4 Veliahtı Olarak Gösteriliyor...:thumbup:

Benim Türkiye'ye Gelmesini İstediklerim İse Huawei IDEOS X6 Ve ZTE Skate.... Acaba Bunları TT/Turkcell/VF Getirebilir Mi?:confused1:

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
yurt dışından kargo ile gelemez yasal olarak yasaklı. ancak yurt dışına çıkıp yanında getirebilirsin onuda yanılmıyorsam senede 1 cihaz en fazla.

huawei cihazlar içinse farklı bir kapı var. turcell ve vodofone huawei ile anlaşmalılar. şu an bu iki firmanın kendi markaları altında çıkarttıkları telefonlar huawei üretimidir.

Emre Kahraman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
VF 945 ZTE Üretimi... Ancak Bu Telefonları Normal Olarak Türkiye'de Satışı Mümkün Değil Mi?.. Bunların Türkiye'de Distribütör'ü Yok Mu_?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Meizu M9 Çin malı ama harbi kaliteli cihaz..Özelliklerini beyendim.

blauzahn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Meizu M9 1000 tl den fazla olur düşüncesindeyim, diğer cihazlara bir şey diyemem... Bu cihazların hiçbiri yurtdışı siparişi ile Türkiyeye gelmez. Türkiye distribütörü olsa da piyasaya girmeyebilirler. Mail atın isterseniz, genelde distribütör olur musunuz gibi cevaplar veriyorlar :)

ddddddddddd

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Eğer alabilirsin aldığın telefon hakkında inceleme yaparmısın ?bende almayı düşünüyorum da.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bütçene göre ikinci el temiz HTC falan bulabilirsin, bunlara kafa yormana gerek yok bence.

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Vodafone 945 zaten Zte' nin üretimi, Zte'nin bir modelinin ( Joe ) aynısı, sadece ismi değişik, Vodafone 945... Zte Skate'de yakında 945' in stokları eriyince Türkiye' ye gelebilir ...

Meizu ise çok güzel bir telefon, çok kaliteli ama gelmesi için Next' in bir şeyler yapması gerek sanırım.

Emre Kahraman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vodafone 945 zaten Zte' nin üretimi, Zte'nin bir modelinin ( Joe ) aynısı, sadece ismi değişik, Vodafone 945... Zte Skate'de yakında 945' in stokları eriyince Türkiye' ye gelebilir ...

Zaten Ben Bundan Dolayı Sordum... Vodafone 2011'i Veri Yılı İlan Etti Ve Kendi Telefonlarını Getirecek... VF 945'in Kampanyası 31 Mart'ta Bitiyor... Belki Bundan Sonra ZTE Skate Ya Da Amigo'yu VF Modeli Altında Getirebilirler...
Huawei IDEOS X5 İse Şurdan Aklıma Geldi ... Turkcell Ve TT Huawei Telefonlarını Getirmeye Başladılar ... Belki Huawei IDEOS X5 Modeli de Gelir...
Meizu M9'a Gelirsek... Herkes İphone'nun Rakibi Olur Diyor... Eğer Telefon O Kadar İddialı İse Dünya Pazarına Açılır..Satışı Sadece Çinle Sınırlı Kalmaz...

---------- Post added at 17:48 ---------- Previous post was at 17:08 ----------

Vodafone 360 H2'nin Türkiyeye Gelme Olasılığı Var Mı Peki?

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
çin malı telefonların sar değerleri normal telefonlardan yüksek değmez almaya sağlık açısındna önemli bence

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Teknoloji ve özellikle akıllı telefon piyasası çok hızlı gelişiyor. 1 ay önce çok beğendiğin almayı düşündüğün telefon, yeni çıkan telefonların gölgesinde kalıyor sürekli..

Bu durum yurt dışında satılan, Türkiye'ye ise aylar sonra gelen telefonlar da daha bir farklı. Vodafone muhakkak 945 ile sınırlı kalmayacaktır, daha iyilerini de getirecektir ama artık cazip gelirmi bu cihazlar onu bilemiyorum

---------- Post added at 18:44 ---------- Previous post was at 18:41 ----------

çin malı telefonların sar değerleri normal telefonlardan yüksek değmez almaya sağlık açısındna önemli bence
Genel olarak haklısınız tabii ki. Ancak, bahsi geçen telefonlar, sıradan, kalitesiz, çin malı telefonlar değildir. Sar değerleri de, şu an kaliteli diye nitelendirdiğimiz telefonlarla aynı seviyelerdedir.

Emre Kahraman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir Sorum Olacak... Eğer Bu ZTE Türkiye'ye Gelmezse Yabancı Ülkelerde Çıkar Mı?(Almanya/Avusturya) Çıkar İse Fiyatı 200€ Civarı Mı Olur? Eğer Yurtdışından Getirmeye Kalkarsam Cihazı Gümrük'te Telekom'a Kayıt Yapabiliyor Muyuz? Yapıyorsak Ne Kadar..? Ve Cihazı Türkçeleştire Bilirmiyiz...?

Son mesajlar