Android'e yeni geçtim sorularımı cevaplayabilir misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Oguz6nsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar iostan Android'e redmi note 8 proya yeni geçtim egitimciyim sorularım var bu yüzden bazı şeyleri öğrenmek istiyorum.
-Notlar uygulamasında notuma PDF ya da istediğim herşeyi ekleyebiliyordum Android`te böyle bir şey yapamıyorum öneriniz nedir.?
-ios kullanmış olanlar bilir yazı yazarken hata yaptığınızda klavyede herhangi bir yere basılı tutunca imleci istediğiniz yere götürebilirsiniz bunu nasıl yaparım Gboard çok gıcık.
-klavye yazarken oto düzeltme yapmıyor sadece öneri bölümünde doğrusunu gösteriyor
- reklamların büyük kısmını kapattım ama bazen reklamlar cikiyor, tarayıcı olarak opera kullanıyorum
.
.
.
Sorularım eklenecektir yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
-klavye yazarken oto düzeltme yapmıyor sadece öneri bölümünde doğrusunu gösteriyor

Sadece bunun cevabını biliyorum. Ayarlardan Klavye veya Dil ve Giriş (Sizde hangisi ise) bölümüne tıklayın orada olacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece bunun cevabını biliyorum. Ayarlardan Klavye veya Dil ve Giriş (Sizde hangisi ise) bölümüne tıklayın orada olacaktır.
Orada yok ise Dil ve Giriş yada Klavye yerindeki bölümlerin içinde olabilir.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Telefonunuza swift klavye uygulamasını indirin ve kurun onun içindeki ayarlar size yeterli gelecektir,
bunu yapabilmek içinde ayarlar+sistem+dil ve giriş kısmından girip klavye ayarlarınızı özelleştirebilirsiniz (=

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Merhabalar iostan Android'e redmi note 8 proya yeni geçtim egitimciyim sorularım var bu yüzden bazı şeyleri öğrenmek istiyorum.
-Notlar uygulamasında notuma PDF ya da istediğim herşeyi ekleyebiliyordum Android`te böyle bir şey yapamıyorum öneriniz nedir.?
-ios kullanmış olanlar bilir yazı yazarken hata yaptığınızda klavyede herhangi bir yere basılı tutunca imleci istediğiniz yere götürebilirsiniz bunu nasıl yaparım Gboard çok gıcık.
- reklamların büyük kısmını kapattım ama bazen reklamlar cikiyor, tarayıcı olarak opera kullanıyorum
.
.
.

Default app'lerde ayarlardan önerileri kapatarak reklamları engelleyebilirsiniz. Opera'da ise dahili reklam engellemeyi açarak sorunu çözebilirsiniz.

RN8 Pro kullanıcıları kulübümüze bekleriz...:)

dnzar981246

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende ilk başlarda bayağı bir zorlanmıştım Android'e geçerken

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Sadece ömrüm boyunca Android kullandım. iPhone kullandıysan önceden bazı yerlerden karıştırma ihtimalin var. Onun dışında 1-2 haftaya zaten Allah'ın izniyle tamamen alışırsın.

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
.
.
.
Android'in yararlı ayarları stok haliyle çoğu kapalı geliyor, elle açmanız gerekiyor.

Oguz6nsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android'in yararlı ayarları stok haliyle çoğu kapalı geliyor, elle açmanız gerekiyor.
Ne gibi ayarlar?
PDF olayını ana ekrana kısayol ekleyerek hallettim bir klasörün içine ihtiyacım olanları koydum ve kolayca açıyorum.
Düzeltme için Space tuşuna basılı tutarak istediğim yere götürebiliyorum.
Bildirim ekranındaki wifi gibi kisayollari daha geniş göstermek için ne yapabilirim ve ses ayarlarını ekleyebilir miyim?

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Ne gibi ayarlar?
PDF olayını ana ekrana kısayol ekleyerek hallettim bir klasörün içine ihtiyacım olanları koydum ve kolayca açıyorum.
Düzeltme için Space tuşuna basılı tutarak istediğim yere götürebiliyorum.
Bildirim ekranındaki wifi gibi kisayollari daha geniş göstermek için ne yapabilirim ve ses ayarlarını ekleyebilir miyim?
Samsung kullandığım için biraz farklı sizin telefonu kullanan birinden yardım isteyin.