Android Uygulamaları, LG Kullanıcılarına Müjde !

Bu konuyu okuyanlar

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Arkadaşlar LG kullanıcılarına müjde vereyim istedim... Birazdan vereceğim siteden tüm uygulamaları bulup indirebilirsiniz.. PC'ye Smartphone'nize .. Rahat Rahat ulaşabileceğiniz bir site ...
Sizlere sunuyorum...
Paylaşımlarını felan baktım ücret felan göremedim bilginize sunarım..
@mei hadi yine iyisin :D

5964.jpg

Kaynak + Link

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bu sitenin uygulamaları zaten bizim (LG) lerde application olarak yüklü :) yani durumdan haberimiz vardı zaten :p

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
:D haberi olmayanlar için olmuş oldu o zamansa :) sen kullanıyorsun o sebepten, sana yetişemiyorum :)

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Optimus me +1 aldı bu olaydan dolayı. :D :D :D

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Hangi telefon olacağı kesin değilde elinde sonunda android kullanacağım ama. :D :D

tekinderya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
optimus black'im de bu ekranı gördüğümde çok kafam karışmıştı :) sonuçta ilk kez smartphone kullanıyorum.. google marketten uygulamaları ve oyunları ücretsiz indirmem beni nasıl mutlu etti anlatamam. bu arada android 2.2 den mi yoksa internet bağlantımdan mı bilemem ama yüklemeler çok hızlı gerçekleşiyor :)

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Android için önerebileceğiniz market var mı arkadaşlar? Ben de bir haftalık android kullanıcısıyım :)

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Android için önerebileceğiniz market var mı arkadaşlar? Ben de bir haftalık android kullanıcısıyım :)

Hangi telefonu aldınız öncelikle ? Market olarakta Google marketi öneririm :) arkadasın attığı link'te işine yarayabilir orada tüm android'e uyumlu şeyler var sonucta .

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Hayırlı olsun öncelikle güle güle kullan :)
onun içinde yüklü değilmi market uygulaması ?

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441

interpool

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Benim telefon LG KP500 Sıkıntı olur mu acaba bu uygulamalarda ?
lg-kp500.jpg

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
sayfada en sağda telefon modelinizi seçin. daha sonra çıkacak uygulamaları telefonunuza uygun olacaktır.

metebyr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefon menüsünde de var fakat kullanılanların çoğu duvar resimleri. pek de güzel duvar kağıtları yok açıkçası 3-4 kere heves edip girdim ama birşey indirmeden çıktım

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
güncelleniyordur site , o şekilde kalacağını sanmıyorum :) arada sırada sen tekrar dan gir bence :)

telefon marka ve model seçerseniz sanırım onlara uygunda uygulama ve oyunlar mevcuttur :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
optimus black alacağım yakında... tüm bu uygulamaları google marketten ücretsiz indireceğim... hemde hepsini :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
optimus black alacağım yakında... tüm bu uygulamaları google marketten ücretsiz indireceğim... hemde hepsini :)

nostalji olsun biraz angel75 memnun musun optimus black'inden... uygulamalarını rahat sorunsuzca inderebiliyor musun google marketten? :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=144163]medya faresi[/MENTION]; çok oldu optimus black'imi alalı :) oyun ve uygulamalarımı sorunsuzca indirdim. en çok asphalt6 oyununu oynuyorum.. en zevkli kısmı nova ekranım sayesinde güneşin altındada oynamak...