Android Uygulama İstekleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

salihf5

Üyecik
Arkadaşlar günlük vucut gelisimimi fotoğraf ile kayit altina almak istiyorum. Günlük olarak fotograf cekmemo ve gun gun foto uzrrine vs yazi yazan uygulama ariyorum yami gunluk fotoğraf uygulamasi

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Gencler adam gibi içeriği güncellenen karikatür uygulamasi onerebilecek var mi ya? Eskiden vardı bir uygulama kalkmış o da

sonicar

Üyecik
arkadaşlar bir fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorum. resimleri sepya, siyah beyaz yapan çok var da ben yağlı boya, sulu boya ya da kanaviçe, kasnak, karikatür, karakalem veya dali, van gogh, picasso gibi şekillere çevirebilen bir uygulama arıyorum.

salihf5

Üyecik
Arkadaslar bildiğiniz bir uygulamanin wifi ya da mobil veri kullanip kullanmamasini ayarlamak istiyorum telefonum rootlu

theotto

Asistan
arkadaşlar bir fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorum. resimleri sepya, siyah beyaz yapan çok var da ben yağlı boya, sulu boya ya da kanaviçe, kasnak, karikatür, karakalem veya dali, van gogh, picasso gibi şekillere çevirebilen bir uygulama arıyorum.
Samsung un paper artist uygulaması var apk sına bak belki bulursun

Rivovi96

Asistan
sorunum şu lg g2 var hard reset atıcam ama telefonda face instagram gibi anlarca uygulama var bazılarının şifrelerini bilmiyorum bunları resetten sonra hatırlıcak bir uygulama varmı ? yada google ın bir senkronizesi gibi birşey ne yapmalıyım?

ysnbyrz

Üyecik
evet ben win8 de bunu yapan bir uygulama gördüm adı appswitch bu programın android versiyonu varmı ?

kısaca uygulamadan bahsedeyim size uygulama android, win8, ios, blackberry herangi bir sistem de olan uygulamaların diğer sistemlerdeki alternatiflerini gösteriyor.

buna benzer bir android programa bayağı bir işime yarar aslında.

salihf5

Üyecik
Mobil veriyi hangi uygulamanin kullanip kullanmayacagini ayarlamayi saglayan bir uygulama ariyorum?

war is up ahead

Asistan
Arkadaşlar ben person of interest ismindeki yabancı dizinin 1.sezonunu izledim 2.sezonu indirdim ama MX player dan video açılırken "AC3" ses dosyası desteklenmiyor diyor bunun sebebi nedir nasıl izleyebilirim:)

stat counter