Android Tema Arıyorum...

Bu konuyu okuyanlar

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Selam beyler Neo V telefonuma güzel bir tema arıyorum yardımcı olabilecek biri varmı ? :)

İyi Forumlar.

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Yok olmaz misal dedim hocam varsa şöyle güzel temalar indiriip telefona yüklicem :D gerçi yüklenmeside ayrı bir dert :D

tamam bakıyım bulabilirsem paylaşırım. Yüklemesi nie dert ki bildiğim kadarıyla yükleme çok kolay

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
tamam bakıyım bulabilirsem paylaşırım. Yüklemesi nie dert ki bildiğim kadarıyla yükleme çok kolay

Az önce bi tema indirdim telefona attım yükleniyor fakat telefonun teması felan değişmiyor anlamadım :D :D

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
onu unutmuşum ya :D tüh lanet olsun :D

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Az önce bi tema indirdim telefona attım yükleniyor fakat telefonun teması felan değişmiyor anlamadım :D :D

Android'de tema diye bir olay yok en azından stock romlarda böyle sizin indirdiğinizde muhtemelen Live Wallpaper'dır :)

Sürekli değiştirebileceğiniz türden bir tema istiyorsanız ya custom rom (CM9,AOKP vs..) yada Launcer programları(GO,Nova,Apex,ADW vs..) kullanmanız gerekir.

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
:D ya sen telefonunu ne kadara aldın bende bi tane almayı düşünüyom fiyatlar pahalı bilmiyom napcam :D

750 ye aldım hocam :D Bu arada indirdim bitane tema yükledim ancak ayarlardanda denedim tema yok :D

Android'de tema diye bir olay yok en azından stock romlarda böyle sizin indirdiğinizde muhtemelen Live Wallpaper'dır :)

Sürekli değiştirebileceğiniz türden bir tema istiyorsanız ya custom rom (CM9,AOKP vs..) yada Launcer programları(GO,Nova,Apex,ADW vs..) kullanmanız gerekir.

Go launcherı denedimde sildim tekrar.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.go.launcherex.theme.backyard bunu indirdiğim zaman direk tema olarakmı gelir yoksa program olarak mı ? :S

Bi tema yüklemek bu kadar zor olmamalı :(

fuzuuli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben kullandığım temayı yazayım tema go launcher + thanks theme :)

x3w8WYQ0JR4JCDlraEy-7_EoZB1rAX39673II5HKXnxyAVfjpviSfeJfsLIz1zk42VY

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hmm anladım. :D nasıl yok ya sen telefona nasıl atıyosun nasıl yüklüyosun bi anlatsana bi yanlış yapıyon ama ne :D

hocam şimdi nette apk dosyasını indiriyorum android data klasörüne atıyorum sonra tıklayıp yüklüyorum bitti diyorum ayarlardan temaya girdiğim zaman sony'nin temalarından başka bir tema yok :D

ben kullandığım temayı yazayım tema go launcher + thanks theme :)

x3w8WYQ0JR4JCDlraEy-7_EoZB1rAX39673II5HKXnxyAVfjpviSfeJfsLIz1zk42VY

Link varsa atarmısnız hocam güzel temaymış :D

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
hocam şimdi nette apk dosyasını indiriyorum android data klasörüne atıyorum sonra tıklayıp yüklüyorum bitti diyorum ayarlardan temaya girdiğim zaman sony'nin temalarından başka bir tema yok :D

Link varsa atarmısnız hocam güzel temaymış :D

ya ben amcamın galaxy S2 sine öyle yüklemiyom apk dosyasını hafıza kartına atıyom sonra telden dosyalarıma girip yüklüyom o kadar :D:D

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ya ben amcamın galaxy S2 sine öyle yüklemiyom apk dosyasını hafıza kartına atıyom sonra telden dosyalarıma girip yüklüyom o kadar :D:D

Bende neden olmuyor acep :S iilla go launcherı yüklemem lazım ya saçma iş arkadaş :D

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Go launcherı yükledim sanırım anladım nasıl yükleniceğini bunu yüklersem benim telefonu zor açarım kasıyor zaten hocam iki tane batarya süresini uzatan program var yüklü ikiside açık :D Kasar telefon :D

evet kasar :D

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Go launcherı denedimde sildim tekrar.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.go.launcherex.theme.backyard bunu indirdiğim zaman direk tema olarakmı gelir yoksa program olarak mı ? :S

Bi tema yüklemek bu kadar zor olmamalı :(

Bu dosya tek başına çalışmaz bu nedenle GoLauncherın yüklü olması gerekiyor.

Temayı yükledikten sonra Go Launcher'ın ayarlarından tema menüsüne girerek yüklediğiniz temayı aktif edebilirsiniz

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
:D Sanırım ancak programlarla temayı kurabilirim novayı denim birde go launcherı beğenmedim :D

ya açıkçası benimde pek bi bilgim yok az biliyorum yani go launcher yükle bi de apk dosyası olan temalardan bi tane yükle bakalım olcak mi :D

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bu dosya tek başına çalışmaz bu nedenle GoLauncherın yüklü olması gerekiyor.

Temayı yükledikten sonra Go Launcher'ın ayarlarından tema menüsüne girerek yüklediğiniz temayı aktif edebilirsiniz

Go launcherden başka bir program yokmu hocam ? Hiç hoşuma gitmedide :)

google a "go launcher thanks theme forum" yaz bulabilirsin :)

Tamam Eyvallah sağolasın hocam :)

ya açıkçası benimde pek bi bilgim yok az biliyorum yani go launcher yükle bi de apk dosyası olan temalardan bi tane yükle bakalım olcak mi :D

Denedim olduda go louncherdan başka bir program arıyorum :D