Android Tablet ile usb'den internet

Bu konuyu okuyanlar

tolga61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Andoid işletim sistemine sahip bi tabletim var. Şuan için kablosuz modemim yok.
Tablete uygulama vs. yüklemem için de internet gerekiyor. Acaba Usb kablosu ile
kendi bilgisayarımdan tablete net çekebilir miyim?

Windows mobile işletim sistemli bi telefonum var ve onda bunu yapabiliyorum.

Tablet için böyle bi program vs. mutlaka vardır. Bilenler yardımcı olabilirler mi?

Lütfen..

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Merhaba arkadaşlar,
Andoid işletim sistemine sahip bi tabletim var. Şuan için kablosuz modemim yok.
Tablete uygulama vs. yüklemem için de internet gerekiyor. Acaba Usb kablosu ile
kendi bilgisayarımdan tablete net çekebilir miyim?

Windows mobile işletim sistemli bi telefonum var ve onda bunu yapabiliyorum.

Tablet için böyle bi program vs. mutlaka vardır. Bilenler yardımcı olabilirler mi?

Lütfen..

onu bilmemde, pc ne indirip dosyaları tabletine atmayı düşünmedin mi ? apk dosyaları at tabletine tamamdır.

tolga61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
onu bilmemde, pc ne indirip dosyaları tabletine atmayı düşünmedin mi ? apk dosyaları at tabletine tamamdır.

tabiki düşündüm. düşünmez olmam mı.. ama apk dosyalarını kurarken güncelleme istiyor. mesela nfs asfalt oyununu kuracam diyelim. apk dosyasını indirip atıyorum 25mb gibi bişey. kurduktan sonra oyunu açında 500mblık güncelleme istiyo. yani zor oluyor. kablosuz modem almak tek çare zaten. ama onu alana kadar tablet bi iş görmüyor. bari dedim usb kablosu ile bağlanayım. muhakkak çözümü vardır. bilen vars lütfen yardımcı olabilir mi? :)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
SD kart dosyalarınıda bulucaksın :) o şekilde atıcaksın :)

tolga61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SD kart dosyalarınıda bulucaksın :) o şekilde atıcaksın :)

madem bu konuda bu kadar bilgilisiniz o zaman bana önerebileceğiniz bir site var mı bununla ilgili? :) eğer burdan site vermek uygun olmaz derseniz pm de olur :)

exorcist26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediğiniz şey Burdaki uygulama ile mümkün fakat uygulama deneme sürümü olduğu için kısıtlı. Google Playden satın alabilirsiniz.

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
tabiki düşündüm. düşünmez olmam mı.. ama apk dosyalarını kurarken güncelleme istiyor. mesela nfs asfalt oyununu kuracam diyelim. apk dosyasını indirip atıyorum 25mb gibi bişey. kurduktan sonra oyunu açında 500mblık güncelleme istiyo. yani zor oluyor. kablosuz modem almak tek çare zaten. ama onu alana kadar tablet bi iş görmüyor. bari dedim usb kablosu ile bağlanayım. muhakkak çözümü vardır. bilen vars lütfen yardımcı olabilir mi? :)
Sd data + apk indiriceksiniz .O zaman sdcard/android/data klasörüne atip apk kurucaksın tamamdır. Güncelleme istemez :D

scyunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc telefon ve tabletlerde bu özellik dahili olarak var

tolga61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
this app requires that your device supports and allows USB tethering which seems to be removed. Please go to your device Settings and try to manually enable USB tethering before running the app again

böyle bişey yazıyo programa next dediğimde. sanırım ayarları yemiyo bendeki tablette. çünkü uygulamada 3g bağlantısı gösteriyo ama benim tablette 3g yok. yani sanırım tek çözüm kablosuz modem

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Eğer Avea Jet veya Turkcell Vınn sahibiysen tabletin USB girişi üzerinden 3G internet kullanabilirsin. Hiç bir ayar yapmana gerek yok.

Eğer dizüstü bilgisayar sahibiysen veya masaüstü bilgisayarına USB wifi adaptör temin edebiliyorsan bilgisyarındaki internet bağlantısını tablet dahil çevredeki diğer cihazlarla paylaşabilirsin. Gerekli program bu.

oho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında en mantıklısı o da bidaha ona da kimbilir ne kadar para verecez :(

dostum ttnet kullanıyorsan eski modemimi 20tl karşılığında sana verebilirim. 20 tl diyorum maksat alış-veriş olması. pm ile irtibat kurabilirsin, bir adet tp-link bir de airties var hangisini istersen.

008taki

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bilgisayarında wireless kart varsa kablosuz ev ağı kur tablet ile onun üzerinden bağlan .) hiç modemle falan uğraşma

bilgisayarına http://www.connectify.me/download-lite/ buradaki programın ücretsiz sürümünü yükle hotspot oluştur kablosuz olarak bütün eve dağıt interneti.

tolga61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum ttnet kullanıyorsan eski modemimi 20tl karşılığında sana verebilirim. 20 tl diyorum maksat alış-veriş olması. pm ile irtibat kurabilirsin, bir adet tp-link bir de airties var hangisini istersen.

düşünebilirim. ama işte ttneti de bırakmayı düşünüyorum. bu fiberlerin de modemi başka. eğer olursa ben sana yazarım

bilgisayarında wireless kart varsa kablosuz ev ağı kur tablet ile onun üzerinden bağlan .) hiç modemle falan uğraşma

bilgisayarına http://www.connectify.me/download-lite/ buradaki programın ücretsiz sürümünü yükle hotspot oluştur kablosuz olarak bütün eve dağıt interneti.

masaüstü pcde ne arar :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam benimde tabletim var android ve intenete bağlanamıyorum kablolu internetin ttnet modemi satmadıysan ben alabilirim .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
androit tabletim var ancak avea jet modem çalışmıyor ne yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arakdaşlar ben interneti kabloyla aşağdaki kattan çektim

ve bir tabletim var ben buna bilgisayarımdan nasıl internet bağlayabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
wireless router ile çok kolay bir şeklde kablosuza çevirebilirsin

tarikcos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba. ben a101 de satılan volar 9.7" tableti aldım. evimde wifi yok. telefonum nokia c3-00 . telefondan tablete wi fi baglantı yapılamıyor araştırdığım kadarıyla.

bende table te pc suite yükleyip usb bağlantıyla telefon üzerinde internet kullanmak istidim. ancak hiçbir yerde pc suite.apk bulamadım. ya böyle bir program yok. yada başka isimde nokia nın programı var.

yardımlarınızı bekliyorum lütfenn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying:senin makale uçmuş abi yaw yenilesen diyorum denerdik işe yarıyorsa bana da usb den internet lazım tablet için:blink:

remat57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletim var aynı zamandan wifi cihazı var 300 mps bunla tabletten internete girabilmek için ne yapmalıyım bilen varsa mesj atsın acill

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mrh benim evimde kablolu internet var tabletime takilmiyor ama oyun yüklemk istiyorum ne yapmam gerekiyor :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mrh benim evimde kablolu internet var tabletime takilmiyor ama oyun yüklemk istiyorum ne yapmam gerekiyor :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de casper tablet var ama ethernet önüştürücüyü bir türlü kullanamadım yardımcı olursan :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim dizüstü bilgisayar var ve düzüstünde vifi adaptör uzak mesafe bulucu vifi takılı evım dekı tablete onu yukleyemıyorum desteklemıyormus ayrıca tabletimde komsudan ortak aldıgım vıfıyı cekmıyor sızın dedıgınız gıbı tablette dizüstundekı takılı vifi cıhazını gormuyor ve ondan baglanması mumkunmu