Android Tablet ile usb'den internet

Bu konuyu okuyanlar

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Bilgisayarına kablosuz donanımı alıcaksın sonra kablosuz ağ oluşturuacaksın sanrım tek çözüm bu :)

remat57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kablolu internet ile baglanmak icin bir tane usb ethernet donusturucu alin. Tabletin usb girisine takin.modemden gelen internet kablosunu da buna takin o kadar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende bugün aldım bitane ethernet dönüştürücü. umarım tapletim tanır kendilerini:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar yeni tablet aldım ama interneti var mı yok mu bilmiyorum bana yardım ederseniz memnun olurum

hanife08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lütfen yardımmmm android 3g desteklı bi tabletim var fakat vınn taktığımda nasıl nete bağlancam pc de masaüstü kablolu çoğu kişi kablosuza çevir diyor ben bıyere gıttıgımdede net yanımda olsun istiyorum lütfen yardım edinnn

- - - Mesaj Güncellendi - - -

banada yardımmm android işlemli ve 3g desteklı tabletim varr turkcell vınn takınca nete baglanamıyorum nasıl olcak bu ya yardımcı olurmusunuz yoksa kırcam 1 aydır ömrümü yedi ya :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ethernet girişli aparat alman gerekiyor bağlantı kablosu gibi

ta3enkaragoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Remat 57,
Ben de Pranha Businnes 7" tablet aldım. Program yüklemek için kablosuz modemim olmadığı için bayağı sıkıntı yaşıyordum. Sizin tavsiyenizi yapacağım.İnşallah hallederim.
AYRICA;
Bir diğer sorunum daha var arkadaşlar. Yardımcı olursanız çoookk sevineceğim. Android Kur'an-ı kerim. İndiriyorum. Mükemmel çalışıyor. Yine android Risale-i Nur Külliyatını indiriyorum. Kuruyor. Açmak için dokunuyorum. İlk etapta açılıyor. Sonra kütüphanesi çıkıyor. Buraya kadar her şey normal. Kütüphanedeki kitaplardan birisine dokunuyorum.
Açmaya çalışıyor.Ekran kararıyor. Sonra "Risale-i Nur Programı yanıt vermiyor" uyarı yazısı çıkıyor. Defalarca kurup sildim ama nafile. Hatta bir kaç gün önce fabrika ayarlarına döndürdüm. Bütün kurduklarımı temizledi. Risalei- Nur u yine kurdum. Maalesef yine aynı açılmıyor. Tablette Adobe Reader Flash player kurulu. Bir zaman java android kurdum yine açamadım. Hatta Risale-i Nurun ingilizcesi vardı. Onu kurdum. Onu rahatça açıyor. Daha önce başka tabletim vardı ve programı kurar kurmaz rahatça açıyordum. Kurduğum diğer bütün programlar sorunsuz çalışıyor.
ARKADAŞLAR BU KONUDA GERÇEKTEN SIKINTI ÇEKİYORUM. BANA BU KONUDA YARDIM EDECEK ARKADAŞIMA HEM TEŞEKKÜR EDECEĞİM HEM DE DUA. ÇÜNKÜ TABLETİ KUR'AN-I KERİM VE BUNUN İÇİN ALMIŞTIM.
Telefon numaram 0505.8274246. Çağrı vaya mesaj atın ben sizi arayayım. Şimdiden Allah razı olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim de piranha tabletim var.
Evde karşı apartmandan kablosuz internet kullanıyorum.
Bilgisayar kasalı olduğundan Wireless adaptör aldık ve interneti çektirmeyi başardık.
Ama tablet o ağı görmüyor. Connectify-me programıyla olmuyor. Reverse Tether de tablete uyumlu değil.
Başka bir yol bilen var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bakın pc de interneti olanlar tabletinin pc ye bağlantı kablosunu a deseleye bağlasın daha sonra tablete girin ilk önce interneti açmaz ama daha sonra açarr:clap::tongue:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim ya ben samsung galaxy tab 2 7.0 Wifi aldım ancak modemi görmüyor yada desteklemiyor böyle adi bir tablet görmedim arkadaşın 130 tl lik tableti çatır çatır Vodem , Vınn vs çalıştırıyor bende 400 tl lik samsung tablet modem açmıyor nolur yardım edin..?? :(

honadi15

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Öle yapacağına connectify ile kablosuz olmayan modeminin internetini dağıt kablosuz gibi kullan ve wifi ilede tabletinden girebilirsin . Sonuçta kablosuz alınca girebilecekmişsin sınırsız yani connectify.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benimde usb yeri yok kablosu var takıyorum normalde ışık yanması gerekiyoken ve artı okumuyo lütfen yardımcı olun çok sevinirim Teşekkür Ederim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar SAMSUNG PC Tablet ile SAMGUN S3 cep telefonu arasında bağlantı kurum cep telefonu interneti üzerinden PC Tablet ile internete nasıl bağlanabilirim?

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar SAMSUNG PC Tablet ile SAMGUN S3 cep telefonu arasında bağlantı kurum cep telefonu interneti üzerinden PC Tablet ile internete nasıl bağlanabilirim?
Ayarlar->Diğer ayarlar->Bağ. ve taşınabilir Wi-Fi alanı-> Taşınabilir Wi-Fi alanı'nı açık konuma getirip bağlanabilirsin :) Ama öncesinde açık konuma getirmeden üstüne bas bir ekran gelecek o kısımda YAPILANDIR var sağ alt tarafta ona basıp SSID Ağı yerine istediğin adı, Şifre kısmına da istediğin şifreyi girebilirsin. Sonra kaydedip Taşınabilir Wi-Fi alanı'nı açarsın Wi-Fi olarak görünür şifrenle girersin :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisiyardan tabletime internet çekmek istiyorum ama yapaıyorum nasıl yaapabilirim,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a sürmü yükledim hotspot u nasıl oluşturacağım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mellow:merhaba benim de tabletim var modem de var ama interneti tabletim kabul etmiyor şifresi de doğru ne yapabilirim ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merb. Jet modem ayarlarini yapmalisiniz. Dark sitsinde ifi modem ayrlarinda ayritili bilgi var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evde kablosuz modemim var tablette yanlışlıkla ağı unut dedim ve ağım silindi şimdi geri yükleyemiyorum ağ ekle dşyorum ssıd si soruyo onu nerden öğrenebilirim,yardımcı olursanız sevinirim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya kusura bakmayın ama verdiğin adrese tıkladığımda saçma sapan ve her seferinde de farklı siteler açılıyor . düzgünce bi bilgi verseniz lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım tabletın bılgısayara balglanan bır kablosu var onu taktıkdan sonramı tablet oyunlarını ındırıosun ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar internet yükleyemiyorum yardım edin :confused1::(:thumbdown: :mellow::helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar,
Andoid işletim sistemine sahip bi tabletim var. Şuan için kablosuz modemim yok.
Tablete uygulama vs. yüklemem için de internet gerekiyor. Acaba Usb kablosu ile
kendi bilgisayarımdan tablete net çekebilir miyim?

Windows mobile işletim sistemli bi telefonum var ve onda bunu yapabiliyorum.

Tablet için böyle bi program vs. mutlaka vardır. Bilenler yardımcı olabilirler mi?

Lütfen..
nolurr