Android Tablet ile usb'den internet

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

tolga61

Üyecik
Merhaba arkadaşlar,
Andoid işletim sistemine sahip bi tabletim var. Şuan için kablosuz modemim yok.
Tablete uygulama vs. yüklemem için de internet gerekiyor. Acaba Usb kablosu ile
kendi bilgisayarımdan tablete net çekebilir miyim?

Windows mobile işletim sistemli bi telefonum var ve onda bunu yapabiliyorum.

Tablet için böyle bi program vs. mutlaka vardır. Bilenler yardımcı olabilirler mi?

Lütfen..

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar,
Andoid işletim sistemine sahip bi tabletim var. Şuan için kablosuz modemim yok.
Tablete uygulama vs. yüklemem için de internet gerekiyor. Acaba Usb kablosu ile
kendi bilgisayarımdan tablete net çekebilir miyim?

Windows mobile işletim sistemli bi telefonum var ve onda bunu yapabiliyorum.

Tablet için böyle bi program vs. mutlaka vardır. Bilenler yardımcı olabilirler mi?

Lütfen..
onu bilmemde, pc ne indirip dosyaları tabletine atmayı düşünmedin mi ? apk dosyaları at tabletine tamamdır.

tolga61

Üyecik
onu bilmemde, pc ne indirip dosyaları tabletine atmayı düşünmedin mi ? apk dosyaları at tabletine tamamdır.
tabiki düşündüm. düşünmez olmam mı.. ama apk dosyalarını kurarken güncelleme istiyor. mesela nfs asfalt oyununu kuracam diyelim. apk dosyasını indirip atıyorum 25mb gibi bişey. kurduktan sonra oyunu açında 500mblık güncelleme istiyo. yani zor oluyor. kablosuz modem almak tek çare zaten. ama onu alana kadar tablet bi iş görmüyor. bari dedim usb kablosu ile bağlanayım. muhakkak çözümü vardır. bilen vars lütfen yardımcı olabilir mi? :)

exorcist26

Üyecik
Dediğiniz şey Burdaki uygulama ile mümkün fakat uygulama deneme sürümü olduğu için kısıtlı. Google Playden satın alabilirsiniz.

Webkurum

Profesör
tabiki düşündüm. düşünmez olmam mı.. ama apk dosyalarını kurarken güncelleme istiyor. mesela nfs asfalt oyununu kuracam diyelim. apk dosyasını indirip atıyorum 25mb gibi bişey. kurduktan sonra oyunu açında 500mblık güncelleme istiyo. yani zor oluyor. kablosuz modem almak tek çare zaten. ama onu alana kadar tablet bi iş görmüyor. bari dedim usb kablosu ile bağlanayım. muhakkak çözümü vardır. bilen vars lütfen yardımcı olabilir mi? :)
Sd data + apk indiriceksiniz .O zaman sdcard/android/data klasörüne atip apk kurucaksın tamamdır. Güncelleme istemez :D

scyunus

Üyecik
htc telefon ve tabletlerde bu özellik dahili olarak var

tolga61

Üyecik
this app requires that your device supports and allows USB tethering which seems to be removed. Please go to your device Settings and try to manually enable USB tethering before running the app again
böyle bişey yazıyo programa next dediğimde. sanırım ayarları yemiyo bendeki tablette. çünkü uygulamada 3g bağlantısı gösteriyo ama benim tablette 3g yok. yani sanırım tek çözüm kablosuz modem

engerex

Dekan
Eğer Avea Jet veya Turkcell Vınn sahibiysen tabletin USB girişi üzerinden 3G internet kullanabilirsin. Hiç bir ayar yapmana gerek yok.

Eğer dizüstü bilgisayar sahibiysen veya masaüstü bilgisayarına USB wifi adaptör temin edebiliyorsan bilgisyarındaki internet bağlantısını tablet dahil çevredeki diğer cihazlarla paylaşabilirsin. Gerekli program bu.

oho

Üyecik
aslında en mantıklısı o da bidaha ona da kimbilir ne kadar para verecez :(
dostum ttnet kullanıyorsan eski modemimi 20tl karşılığında sana verebilirim. 20 tl diyorum maksat alış-veriş olması. pm ile irtibat kurabilirsin, bir adet tp-link bir de airties var hangisini istersen.

008taki

Asistan
bilgisayarında wireless kart varsa kablosuz ev ağı kur tablet ile onun üzerinden bağlan .) hiç modemle falan uğraşma

bilgisayarına http://www.connectify.me/download-lite/ buradaki programın ücretsiz sürümünü yükle hotspot oluştur kablosuz olarak bütün eve dağıt interneti.

tolga61

Üyecik
dostum ttnet kullanıyorsan eski modemimi 20tl karşılığında sana verebilirim. 20 tl diyorum maksat alış-veriş olması. pm ile irtibat kurabilirsin, bir adet tp-link bir de airties var hangisini istersen.
düşünebilirim. ama işte ttneti de bırakmayı düşünüyorum. bu fiberlerin de modemi başka. eğer olursa ben sana yazarım

bilgisayarında wireless kart varsa kablosuz ev ağı kur tablet ile onun üzerinden bağlan .) hiç modemle falan uğraşma

bilgisayarına http://www.connectify.me/download-lite/ buradaki programın ücretsiz sürümünü yükle hotspot oluştur kablosuz olarak bütün eve dağıt interneti.
masaüstü pcde ne arar :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam benimde tabletim var android ve intenete bağlanamıyorum kablolu internetin ttnet modemi satmadıysan ben alabilirim .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
androit tabletim var ancak avea jet modem çalışmıyor ne yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arakdaşlar ben interneti kabloyla aşağdaki kattan çektim

ve bir tabletim var ben buna bilgisayarımdan nasıl internet bağlayabilirim

stat counter