Android sürüm yükseltme nasıl oluyor?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefonum "Samsung Galaxy Young - S5360" şimdi baktım Android Sürümü 2.3.6 bu yüzden "Temple Run", "Subway Surf" vs. oyunlar yüklenmiyor yardımcı olur musunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefonum "Samsung Galaxy Young - S5360" şimdi baktım Android Sürümü 2.3.6 bu yüzden "Temple Run", "Subway Surf" vs. oyunlar yüklenmiyor yardımcı olur musunuz? (benimde aynı sorun )

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş benim telefonda aynısı bende arıyorum ben gaziantepte oturuyorum çarşı da telefon tamircisine root attırcam 20 tl ye atıyolar android 4.0 oluyo işlemciside hızlanıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar video indirdim ve indirdiğim videolar oynatmıyor . Samsung galaxy y S5360 kullanıyorum.:cool:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bakın arkadaşlar il önce googleye şunları yazın;

(telefon ismi) android 4.2 jelly bean indir sonra zaten çıkmıştır
orda anlatılanlara yapın çok kalay ben telefonun sürümü 2.3.6 idi şimdi 4.2.1

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar telefonum samsung galaxy s5830i androidi 2.3.6 Subway Surfers ve Temple Run gıbı oyunları kaldırmıyor sizce neden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar konuyla ilgisi yok da benim htc wildfire telefonum var ve bunun alt panel yani geri tusu ve menu tusların ısıgı yanmoyor bilen var mı acaba yardım lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum ıphone 8s androıdım 7.9 nasıl yukseltcem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende GT-6500D kullanıyorum bunun için jelly deans diye bir android sürümü varmış bu sürümün türkçe olanını bulan varsa yazsın lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende htc wildfire s var ve play storedeki çoğu yeni oyunu desteklemiyor. ne yapabilirim? :crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler Benim Telefonumun Sürümü 2.3.6 GT-S5300 Ama Temple Run İnmiyor Cevap Bekliyorum Lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim galaxy ace ve android sürümü 2.3.6 ama subway surfer açılmiyor bunu ne yapmam lazım??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefon türkcell T10 ve android sürümü 2.1 update onu nasıl yükseltebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
acede android sürümü yükselmez çünkü 4.1.1 gibi sürümleri rom kaldırmaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde galaxy ace 2 war bnde 4.1.2 jely bean yüklemek istiyorum bnde şuan 2.3.6 war odini indirip kurdum açılmadı sayfa gelir gibi oluyo sonra gidiyo birkaç syafadan indirdim ama hepsi öyle oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar güncellemeyi şöyle yapabilirsiniz başta telefonunuzu wifi ye bağlayın sonra ayarlar/telefon hakkında/yazılım güncelleştirme/güncelle şeklinde yapınız bazı telefonların son sürümü 2.3.6 mesela benimki Galaxy S advance GT-i9070p gibi galaxy young gibi telefonların son güncellemeleri 2.3.6 dır arkadaşlar ama s2 s3 gibi markaları dediğim şekilde güncelleyebilirsiniz. Bide şöyle bi şekilde daha güncelleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza samsung kies uygulamasını indirin kurun sonra cihazınızı USB kablosuyla bağlayın programı açın. Güncelleme varsa direkt karşınıza çıkıyor arkadaşlar indirirsiniz varsa. Yardımcı olmuşumdur umarım..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende 4.0.3 sürümünde bi tablet var bunu nasıl yükselte bilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çalışmıyor benim android 2,3,6 ama çalışmıyor ikiside

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum samsung glxsy pocket 4.0.4 adroşd var ama subway surf açmıyor ne yapmalıyım lütfen acil yardım edin ???? :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardesim ben sürümü yükselttim gene yüklenmiyor o telefona andridle alakalı değil o Telefonla alakalı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim gt-s5300 üm var güncelleyemiyorum birsürü yollar denedim ama olmadı kieslede denedim olmadı:cool:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Tlfon Galaxy Ace 5830 Root Yapımından android 2.3 gibiyken 4.1.2 ye yükseltiim.. :)