Android Reklam Virüsü

Bu konuyu okuyanlar

yuceturkler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar foruma henüz yeni üye oldum yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.Benim telefonum Samsung Galaxy J5 2016 ve telefonum ana ekranda olmasına rağmen telefonda reklam çıkıyor.Defalarca format atmama rağmen işe yaramadı.Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.Ekran fotoğrafını bırakıyorum.
WhatsApp Image 2018-05-01 at 17.37.57.jpeg

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Kullandığınız programda reklam varsa bunu engelleyemezsiniz ve bütün ekranı kaplayacak şekilde reklam çıkması normal tabi uygulamadayken. Bunun haricinde hiçbir program açık değilken durduk yere reklam çıkmaması lazım.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
360 Total Security yükle virüs temizliği yap sonra 360 Total Security'yi sil düzelir.

yuceturkler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kullandığınız programda reklam varsa bunu engelleyemezsiniz ve bütün ekranı kaplayacak şekilde reklam çıkması normal tabi uygulamadayken. Bunun haricinde hiçbir program açık değilken durduk yere reklam çıkmaması lazım.
program açık değilken çıkıyor son yüklediğim veya şüphelendiğim uygulamaları sildim ancak olmadı

---- Mesajlar birleştirildi ----

360 Total Security yükle virüs temizliği yap sonra 360 Total Security'yi sil düzelir.
şu anda tarıyorum geri dönüş yapacağım

şu anda yapıyorum geri dönüş yapacağım
program açık değilken çıkıyor son yüklediğim veya şüphelendiğim uygulamaları sildim ancak olmadı

olmadı maalesef :(

Son düzenleme:

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482

olmadı maalesef :(
Hiç virüs tespit etmesi mi?

yuceturkler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ulaşım/İletişim - Büyükyalı buradan ara söv bence :) . Telefona bu denli sülük gibi nasıl entegre olabilir ki?
arasamda bişey değişmeyecek ilgilenmiyorlar zaten :DD

Samsung bayiisini arasam birşey yapabilirlermi acaba bi deneyeyim :(

İlginiz için hepinize çok teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Merhabalar foruma henüz yeni üye oldum yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.Benim telefonum Samsung Galaxy J5 2016 ve telefonum ana ekranda olmasına rağmen telefonda reklam çıkıyor.Defalarca format atmama rağmen işe yaramadı.Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.Ekran fotoğrafını bırakıyorum.Ekli dosyayı görüntüle 39319

Resetlemende işe yaramadıysa teknik servise vermen gerekecek peki bunu nasıl başardın hangi uygulamayı indirdin apk falan mı yükledin

yuceturkler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Samsung ba
Resetlemende işe yaramadıysa teknik servise vermen gerekecek peki bunu nasıl başardın hangi uygulamayı indirdin apk falan mı yükledin
Daha önce yüklemiştim ama sıkıntı çıkarmamıştı.En son bir uygulama yüklemiştim onu sildim şuan sıkıntı yok hepinize teşekkür ederim.

yuceturkler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Eğer böyle bir şey yaptıysanız size hak veriyorum
Ben cidden kimsenin vaktini çalmak için bu konuyu açmamıştım derdimi anlatmak için açmıştım ancak reklam olarak anladıysanız özür diliyorum