Android Q ne zaman gelir ?

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Herkese merhaba geçen yıl android pie çıktığında o günün amiral gemilerine güncelleme 8 ay sonra yani ocak ayında gelmiş. Bu yavaşlık sizce 10. sürümde de devam eder mi ve ne zaman gelir ? Şimdiden teşekkürler :)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Herkese merhaba geçen yıl android pie çıktığında o günün amiral gemilerine güncelleme 8 ay sonra yani ocak ayında gelmiş. Bu yavaşlık sizce 10. sürümde de devam eder mi ve ne zaman gelir ? Şimdiden teşekkürler :)
Samsung daha pie dağıtıyor. Ben de temmuz gibi pie bekliyorum. Değişeceğini sanmıyorum.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Samsung daha pie dağıtıyor. Ben de temmuz gibi pie bekliyorum. Değişeceğini sanmıyorum.
Peki hocam bu genel olarak Samsung'un yavaşlığı mı yoksa Android genelinde olan bi yavaşlık mı ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Peki hocam bu genel olarak Samsung'un yavaşlığı mı yoksa Android genelinde olan bi yavaşlık mı ?
Samsungun yavaşlığı. Sony zamanında 81 gün sonra mı güncelleme vermişti XZP'ye. LGde G5'e 85 gün sorna vermişti bir büyük android güncellemesini. OnePlus da çok çabuk veriyor. 5T'nin 9 aldığı vakit S9 Plus daha yeni Pie almıştı sanırım. 6lar çok daha önce aldı.