Android Oyunlarda Hile Yapabilmek [ROOT]

Bu konuyu okuyanlar

BySSonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hepinize merhaba arkadaşlar bugün sizlere android oyunlarda (online oyunlar hariç) hile yapmayı göstereceğim .

Bahsedeceğim uygulamanın adı FREEDOM . Ben bu uygulamayı severek kullanıyorum .

Uygulama ne işe yarar derseniz ,normalde oyunlarda para vererek alınan elmas , altın gibi materyalleri bedava almanızı sağlıyor işte linki:

Файл из Облака Mail.Ru

Kullanımı kolay olan bu program için root izninizin olması gerekmektedir .

İşte çalıştığı uygulamaların listesi :
  • Vector
  • Talking Tom
  • Temple Run
  • Asphalt 6
  • Subway Surf
  • Candy Crush Saga
  • Dungeon Hunter 3
Bunlar ve daha bir çok oyunda çalışan bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ediyorum .

Kendinize iyi bakın ... :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2014-04-16-09-10-24.png
    Screenshot_2014-04-16-09-10-24.png
    54.7 KB · Görüntüleme: 1,433
Son düzenleyen moderatör:

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Allahaşkına milleti ümitlemdirmeyin 4 yıl öncesinde bile oyunların %99.9 unda işe yaramıyordu...

Bu işlerde işe yarayan game killer lucky patcher ve xmod game vardı(ki 3 yıldır bulaşmıyorum)

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Game Killer ve Lucky Patcher dışındakilere bulaşmayın. Bunların da güncel sürümlerini kullanın.

semih baturgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam artık root atmana gerek yok. bir uygulama sayesinde hile yapmak mevcut. adını unuttum şimdi uygulamanın arkadaş yapmıştı. bunun yerine bir çok android oyun hile siteleri mevcut buraları deneyebilirsiniz.

Oezld

Asistan
Reaksiyon puanı
59
hocam artık root atmana gerek yok. bir uygulama sayesinde hile yapmak mevcut. adını unuttum şimdi uygulamanın arkadaş yapmıştı. bunun yerine bir çok android oyun hile siteleri mevcut buraları deneyebilirsiniz.
Size katılıyorum. Ayrıca samsung tab4 aldığımda root yapmıştım ve aşırı kasmıştı. Artık kullanmıyorum.