Android ne kadar güvenli?

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Android ne kadar güvenli?

Johns Hopkins Üniversitesi'nden Matthew Green'in yazmış olduğu blog yazısıyla, Android'in ne kadar güvenilir olduğunu gözler önüne serdi. Bakalım, Android ne kadar güvenli.

Android güvenliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

Androiddizini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence tamamen Android i küçük düşürmek amacıyla yazılmıış bir yazı.İos un hiçmi açığı yokmuş ?

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Profesör olmuş ama adam olamamış.. Boş boş konuşmuş..

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Kardeş 6 yıl ne demek resmen dalga geçmiş, apple amcanın işidir bu çalışma :D

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
6'yı 5'i bilemem fakat güvenlik konusunda Apple'ı severim.Android'in bir çok kırılma yöntemi var İos'un bir defa tek bulundu dakikasında kapatıldı.Not:4s.;)

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
ios güvenlik açığı yok denilcek kadar az açığı vardır ;)

Reaksiyon puanı
2,554
2012den beri kullanıyorum android hiç güvenli değil çalınmayan kredi kartı kalmadı babamı rehin aldılar ele geçirdikleri görüntüler ile şantaj yapıp para istediler veremeyince dövdüler kardeşimin kafasına sıkacaktı bir adam son anda bacağından vurdum adamı neyseki şikayet etmedi adam yoksa halim yamandı hala kullanıyorum hergün bir numara arıyor bıktım tükendim lanet olsun androide de çıktığı güne de.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
2012den beri kullanıyorum android hiç güvenli değil çalınmayan kredi kartı kalmadı babamı rehin aldılar ele geçirdikleri görüntüler ile şantaj yapıp para istediler veremeyince dövdüler kardeşimin kafasına sıkacaktı bir adam son anda bacağından vurdum adamı neyseki şikayet etmedi adam yoksa halim yamandı hala kullanıyorum hergün bir numara arıyor bıktım tükendim lanet olsun androide de çıktığı güne de.
Benim eski telefonu da uzaktan ele geçirmişlerdi, telefon kalktı, yürüdü, gitti. Bunca yıllık dostluğumuz var. Nere gidiyorsun? diyemedim..

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Benim eski telefonu da uzaktan ele geçirmişlerdi, telefon kalktı, yürüdü, gitti. Bunca yıllık dostluğumuz var. Nere gidiyorsun? diyemedim..
Dostlar benimki kontrölü kaybetmiş bana bıçak çekmeye başladı ne yapmam gerek sıfırlasam düzelir mi