Android kullanıcısı IOS'a Geçmesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar herkese merhaba ben android kullanıyorum çok sıkıldım artık ios'a geçmeye düşünüyorum 6s ya da 7 arasın da kaldım ilk ıphone'm olacak sizce hangisini almam lazım 6s 32 gb 7 32 gb olarak alacağım fikirleriniz değerlidir benim için.

Son düzenleyen moderatör:
ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA BEN ANDROİD KULLANIYORUM ÇOK SIKILDIM ARTIK İOS'A GEÇMEYE DÜŞÜNÜYORUM 6S YA DA 7 ARASIN DA KALDIM İLK IPHONE'M OLACAK SİZCE HANGİSİNİ ALMAM LAZIM 6S 32 GB 7 32 GB OLARAK ALACAĞIM FİKİRLERİNİZ DEĞERLİDİR BENİM İÇİN
Soru biraz anlamsız olmuş sanki.Tabiki en yeni çıkan daha iyidir fakat kullanım amacınıza,bütçenize göre değişebilir bir durum bu.

Önce bir 5S le sadece İosu deneyimleyin. Daha sonra bütceniz el verirse 7 ile yola devam :) sonra 7 yi alıp birde androidi özlerseniz cihazı bosa almıs olmayın. Ama ios derim ben! 6s kullanıcısıyım

Ben android kullanıcısıyım. Geçen arkadaşıın 5S i var birini ariyacaktım. Geri gidicem gidemiyom :D . Aradı o bana verdi konuştum. Kapattıktan sonra arkadaşımın annesi aradı. Yanlışlıkla açtım direkt kapattım sonra yanlışlıkla aradım tekrar kapattım. Yani androidden İOS a geçmek ilk zamanlarda zor gelebilir. Kullana kullana alışırsın...

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
Şuna benzer:
İstanbul'dan sıkılıp El-bab'a yerleşmek. Herşey kısıtlı. Efendiler ne isterse o oluyor.

Kısıtlılık falan diyorlar da yapamadığın tek şey hileli oyun yükleyememek ve müzik indirememek. Aç bilgisayarı yap müzik arşivini at itunes ile.

Kesinlikle süper olur 7 al geç. Benimde ilk iPhone'um 7 oldu 5 aydır kullanıyorum androidin hiçbir eksikliğini hissetmiyorum hatta kafam çok rahat acaip rahat müthiş derecede memnunum telefondan diğer taraftan kısıtlı diyen arkadaşlar iOS'u bilmeyen arkadaşlar. Sadece müzik atmak için bilgisayara bağlıyorsun hatta bazı nokltalarda androidden daha fazla kişiselleştirme sunuyor bile diyebilirim gönül rahatlığıyla alınabilir :)

hatta bazı nokltalarda androidden daha fazla kişiselleştirme sunuyor bile diyebilirim
Buyrun
snickers.jpg

--- Gönderi Güncellendi ---
Konu sahibine ;
O fiyatta tüm amiral gemilerinde olan çift ekran özelliği yok.
Pcye bağladığında sadece resim atabilirsin müzik video vb atamazsın itunese bağlısın.
Kişiselleştirme seçenekleri sıfır bu benim telefonum diyemezsin bir yoldan gidersin. Androidde simge paketleri temalar launcher seçenekleri mevcut.
Androidde apk desteği var iosda Apk benzeri bir sisteme destek var fakat Jailbreak gerekli jailbreak garantinden çıkarıyor.
Bir pdf gelir kaydedemezsin oraya buraya gidersin şu olur bu olur uğraştırır.
Sosyal medya (ınstagram facebook snapchat vb) ortamından başka birşey yapabilir misin bilmem.
Android kendi içinde daha bir çok özellik barındırıyor. Stok kamera uygulamarı androide daha işlevsel meseal tabi appstorede uygulama bulunup yüklenebilir. Bu pekde avantaj değil.
iOSdan android cihaza geçen bir arkadaşın söylemi bu '' Bu benim cihazım diyebiliyorum''
Bugün arkadaşın 6Sini aldım elime bir kaç ayarını yapacağım VPN yükleyeceğim falan filan o sıra gezindim. Arayüz eline aldığın an sıkıyor. Zaten hafiften biraz ios tecrübem var bir kaç gün:Hoş özellikerli var gibi gibi 3D Touch felanda o da anroid bildiğim çubuğunun avantajalrını bir şekilde iosa getirmek için mesela iosda bildrim çubğunda hücresel veri kapatıp açmak için bile bir tuş yok. Vb vb arayüzde canın sıkılırsa anca 3d touchla oynarsınBenim aklıma gelenler bunlar ince ayrıntılar çok daha sı vardır gelmiyor aklıma.
Androidden sıkılan adam iOSda ölür. Ben sana öyle diyeyim. İlla iki telefondan birini seçeceğim diyorsan 7 32 seç çünkü 6s parasını hiç haketmeyen amiral gemisi olarak lanse edilen ama benim gözümde zerre değeri olmayan çöp bir model. Kamera desen gece çekimleri sıfır. Ekran desen iyi değil. Batarya desen iyi değil. Ve en önemlisi OIS yok. OIS videolarda titremeyi önler ve 3000 liralık cihazda bu YOK. 7de bu özellik var videoda ciddi titremeyi azaltıyor. Fotoğraftada işe yarıyor. Ben senin yerinde olsam androiden sıkılan bir insan olarak iOSa kesinlikle geçmem

ESQARE

Profesör
Çevremde android'i bırakip ios'a geçtikten sonra pişman olan tek bir insan tanımıyorum. Tüm söylenenleri bir tarafa bırak ve maddi durumun el veriyorsa geçişini yap. Pişman olmayacaksın. Millet özgürlük özgürlük diye yırtınıyor. Sanki telefonla uzaya çıkacak mübarek. Özelleştirme diye yırtınıyorlar android arayüzünü iphone a benzetmek için kırk takla atıyorlar.

Kısıtlılık falan diyorlar da yapamadığın tek şey hileli oyun yükleyememek ve müzik indirememek. Aç bilgisayarı yap müzik arşivini at itunes ile.
Bana o zaman tum platformlarda ise yarayacak bi tema sunabilirmisin kardes veya status bari duzenleyebilir misin costum kernel kurabilir misin kendine rom yapabilir misin

Yada viper ile ses kalitesini iyilestirebilir misin...

Yada synapse ile oc yada dc yapabilir misin...

Binlerce rom arasindan en iyisini secip istedigin gorselligi ve izelligi .zip dosyalariyla saglayabilir misin

Yada tapatalkin reklamlarini engelleyebilir misin

Tam kapsamli adblock kurabilir misin vb vb vb

Çevremde android'i bırakip ios'a geçtikten sonra pişman olan tek bir insan tanımıyorum. Tüm söylenenleri bir tarafa bırak ve maddi durumun el veriyorsa geçişini yap. Pişman olmayacaksın. Millet özgürlük özgürlük diye yırtınıyor. Sanki telefonla uzaya çıkacak mübarek. Özelleştirme diye yırtınıyorlar android arayüzünü iphone a benzetmek için kırk takla atıyorlar.
Zaten androidi sadece kullaniyorsa o kadar ozelligin icinde root etmiyorsa bu kisi iosu secmeli cunki ios gercekten stabil bir isletim sistem(simdilik) ve android anca bazi ayarlamalarla iosu gecebilir hatta ikiye katlayabilir...

Ve bide sen bence cok yanlis cevrede takiliyorsun hani olur ya androidi soyle ozellestlrlrsin boyle ozellestirirsin diyen sonra kullanamayinca android stabil deyil iostan memnunum diyen insanlardir genelde

BJKolik

Profesör
Kesinlikle geçin İOS' a. Tereddüt etmeyin bence. Ben Iphone 6S Plus kullanıyorum her yönden memnunum. Sıkıldım diyorsunuz hiç düşünmeyin geçin İOS' a.

Hiç tavsiye etmem. Bende uzun zaman iphone kullandıktan sonra androide geçtim ve çok memnunum ve uzun bir zaman iosa dönmeyi düşünmüyorum :)

Arkadaşlar herkese merhaba ben android kullanıyorum çok sıkıldım artık ios'a geçmeye düşünüyorum 6s ya da 7 arasın da kaldım ilk ıphone'm olacak sizce hangisini almam lazım 6s 32 gb 7 32 gb olarak alacağım fikirleriniz değerlidir benim için.
7-32GBlık öneririm. Benimde arkadaşım LG G3ten 7 Plus'a geçti ve hayran. iOS Kullanıcısı Androidi başaramıyor ama Android kullanıcısı iOS'a aşık oluyor..

DarKeN

Profesör
Tabiki iphone 7'ye geç imkanin varsa ama fiyat olarak biraz tuzlu gelebilir :) Şu her yerde IOS ile Android'i kıyaslayanlar bi bitmediniz. Size ne millet ne isterse kullanır yok o kısıtlıymış da bu daha iyimiş özgürmüş bilmem ne. Iphone da iyi Android de kardeşim keyfin ne isterse onu kullan ;) Burdaki çoğu gereksiz ve saçma yorumlara takılma

arasında fiyat farkı az olduğu için iphone 7 ios da uygulamalar çok yer kaplar eğer telefona çok uygulama yükleyen özellikle oyun , film müzik atan biriyseniz 32 gb yetmeyebilir.

Android veya ios, kişisel tercihtir ama yıl olmuş 2017 hâlâ jb yaparsan garanti gider diyen cahiller var. Restore ettiğinde jb'de kayboluyor.

stat counter