Android Korsancılığına İlginç Çözüm

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

crazy0611

Finest Сasual Dating - Verified Women
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Fakirin ekmeği korsandır. Uygulama geliştiricileri 7 sülalelerine yetecek kadar para kazanıyor zaten. Hala doymuyorlar paraya.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Uygulama geliştiricileri para kazansın eyvallah ona lafımız yok ama 14 küsürat fiyat biçmek ne insan biraz düşünmesi lazım yap 1 dolar millet korsan kullanınca dersin 1dolar veremşyorsan öl de

TheFame

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
XDA gibi koskoca bi kaynak varken böyle küçük önlemler sonucu etkilemez :dirol:

Abdulkadir61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Uzun zaman oldu ama yazmaktan kendimi alamadım konu hakkında şunu söylemek istiyorum bizde çare tükenmez. Google korsan uygulamalara çözüm getirsin bizde dandik uygulamalara para verelim önce adam akıllı bir uygulama gelişimi sağlansın beta uygulamaları satsaydınız tamam diyeceğim ama herhangi uygulamayı satın almadan önce korsan apk yüklüyorum deniyorum baktım memnun olmadım siliyorum. Şimdi aradan yıllar geçti yıl 2019 şimdi ise Android Uygulama Paketi yöntemi çıktı uygulamayı google marketi dışında kuramıyorsunuz sadece Google marketten indirilince çalışıyor artı apk sı bile yedenlenemiyor çünkü bu yöntem ile bölünmüş ve imkansız. Anlayacağınız apk devri yavaş yavaş kapanıyor. Bakalım buna da nasıl yöntem bulunur bilemiyorum nice mutlu senelere :)

Son düzenleme: