Android İşletim Sistemi İçin En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Line Anti ve TrustGO Dene Bence. Line Daha Güzel Ama Widgetları Yetersiz Bence Optimasyon Widgeti Yok.

YIGITTT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kaspersky Internet Security Android var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bişey sorcam dr web programı telefondan herhangi girdiğim bi sayfayı kaydedebilirmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben avast kulanıyorum türkçe ve bedava daha abe olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben dr web kllnyrum gerçekten çok güzel kasma sorunu da yok her zman sistem koruması yapıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
windows için diyorsan bitdefender android için de bitdefender :thumbup1: ama androidde avast da olabilir :biggrin: esete kesinlikle hayır kullandım biliyorum virüsü gözüne sokuyon tık yok :dil: temiz dosya duruyo virüs diyor :mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben eset diyorum ben çok apk yükledigimden virüs buldu ve hemen temizledi hem şarjda yemiyor

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Bence CM Security (CleanMaster) güzel KS Mobile güzel yapmış yani beğendim :) :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy s3 mini de chrome da sistem uyarısı trojan uyarısı aldım. hemen bir antivirüs olarak cleanmasterı yukleyinz yazıyodu yukledm tarattım virüsleri sildi ama guvenemedim. gerckten virüs girmişmidir girdiyse silinmişmidir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Android cihazın ne olduğunu anlayın izinler nedir ne işe yarar öğrenin. Antivirüs uygulamaların izinlerini inceler ve bu şekilde risk uyarı yapar. Android işletim sisteminde Root olmayan hiç bir cihazda virüs bulaşmaz. Virüs denilen şeyler uygulamaların yüksek izin istemesine göre sizi uyarmasıdır. Ki Uygulamaları yüklerken siz izin verirsiniz. Bunları bilirseniz hangi uygulamada reklam var ya da veri topluyor anlarsınız. Rootlu ya da Custom ROM kullananlarda Root dosyalarını ve kullandıkları ROM'un yapımcısını iyice incelesin.

Cihazın yazılımından birazcık anlarsanız(kod yazmanıza gerek yok, genel yapısını öğrenin), malware, adware uygulamalardan kendiniz bile korunabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yerinizde olsam eset mobile security kullanırdım ama sakın avg yi kullanmayın korumuyor en güvenli bence eset security:hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Zoner antivirüs hiç bir şeye yaramiyor beş para etmez

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
herkes başka bir şey söylüyor. bilen biri konuşsa keşke...

ErTürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Dr.web indirdim s3'üme ve deneme amaçlı test virüsleri indirdim 4 tane.Ve bu 4 tane virüsün 2 tanesini buldu sadece.Diğer uygulamalar hepsini buldu.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
bence gerek yok ama olsun diyorsan avast yada karspersky öneririm :)

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
gerekliliği tartışılır ama ben bi ara avg kullanmıştım sade anlaşılır ve işini yapıyordu.

aidata_06

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu konuda editorlerde yorum yapsalar iyi olur aslında. Ben bugune kadar virus programi kurmadim hep pc de taradim.

canak77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bsy sorcam ben bazen internetten muzik indirirken fln uyarı telefonunuzda trojan var ve izinsiz erisim var diyo fakat google play storedan indirdigim hicbir antivirüs programı virus bulmuyo gerçekten telefonda virüs var midir yoksa i site program indirmem icin mi böyle uyarı veriyo