Android iPhone için veri kopyalama

Bu konuyu okuyanlar

Daccgy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepimiz Android ve iPhone akıllı telefonlar farklı sistemde çalışan olduğunu biliyorum. Belki, android ve iOS için kolayca iki android telefon .Ama arasında veri aktarımı yapabilirsiniz size android ve iPhone arasında veri transferi mümkün değil. Apple Inc. bunu izin veremeyiz. Eğer cep telefonu değişikliği düşünüyorsanız Ancak aslında markanın sadece bir değişiklik değildir. IOS sistemine android işletim sistemini değiştirmek olduğunuzda. Bunu kolayca iPhone android telefon verilerini taşıyamazsınız can sıkıcı bir şey bulacaksınız. Android telefonunuzda Özellikle iletişim bilgileri.
Ekli dosyayı görüntüle 13520
Çoğu durumda, (vb telefon numaraları, e-posta adresi de dahil olmak üzere) kontaklar android telefonda en önemli verilerin biri olarak kabul edilebilir. Aksi takdirde, iPhone android den vb mesajlar, fotoğraflar, videolar, uygulamalar taşımak isteyebilirsiniz. IOS sistemine tek bir tıklama olursa olsun, android işletim sistemine sahip iPhone android telefon taşımak için bir yol varsa? Cevap kesinlikle EVET.
Coolmuster Mobil Transferi yazılımı güçlü henüz kolay kullanımlı üçüncü taraf programı bir olduğunu. Böyle robot, iPhone, Symbian gibi herhangi iki cihaz arasında veri geçiş için yararlı bir aktarma aracı. Coolmuster Mobil Transferi yazılımı şüphesiz iPhone cihazları rehber, metin mesajları, arama günlükleri, video, müzik, fotoğraf, uygulamalar gibi android verileri zahmetsizce kopyalayabilirsiniz.
Android to iPhone 6 - Transfer Data from Android to iPhone 6

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Android iphone arasında veri taşıması bu programla yapılabiliyor diyip link verseydin daha anlaşılır olurdu. Google çeviri zahmetinede girmezdin.