Android için hafiza karti

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

saber777

Üyecik
Samsung galaxy s4 mini telefonuma hafiza karti almayi dusunuyorun sizce kac gb almaliyim veya ozellikleri falan varsa tavsiyrlerinizi bekliyorum

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
32 gb ya da 16 gb al class 10 al yeterli

S

SDN Okuru

SDN Okuru
minimum telefon maksimum kaç dcestekliyorsa odur...

Nasıl yani ben pek bu işlerden anlamamda kaç gb lik alayım ve nerden alayım hiç özelliğini falanda bilmiom hafıza kartlarının.aram pek iyi değildir bu tür konularda
Hafıza kartı alacağın cihazın modelini yazarsan yardımcı olabiliriz.Hafıza kartında class önemlidir class 10 hafıza kartı almak her zaman daha iyidir.

Hafiye

Profesör
Senin telefon 64gb'a kadar sd kartı destekliyor. Tabii eğer çok fazla alana ihtiyacın yoksa o kadar büyük boyutlu bir kartı alman fiyat açısından mantıklı değil. Ben birkaç ay önce şuradaki kartı almıştım ve gayet memnunum, tavsiye ederim.

saber777

Üyecik
Senin telefon 64gb'a kadar sd kartı destekliyor. Tabii eğer çok fazla alana ihtiyacın yoksa o kadar büyük boyutlu bir kartı alman fiyat açısından mantıklı değil. Ben birkaç ay önce şuradaki kartı almıştım ve gayet memnunum, tavsiye ederim.
4-5 tane oyun yuklerim ve ben pek internetten alışveriş yapan biri deilim baska nerelerden alabilirim

mmtuygr

Üyecik
Fazla uğraşma 8 veya 16 gb al yeterlidir.
25 - 45 lira arasidir.

saber777

Üyecik
Aldım bugun Hafıza kartını ama sadece foto kaydedılıomus ona ama eğer uygulama veya oyun kaydetmek ıstıyosam Hafıza kartına telefonu kırdırmam gerekmiyormuş sizce ne yapayım kırdırmanın zararı yokmuş bu arada telefona

Lazzz

Rektör
Aldım bugun Hafıza kartını ama sadece foto kaydedılıomus ona ama eğer uygulama veya oyun kaydetmek ıstıyosam Hafıza kartına telefonu kırdırmam gerekmiyormuş sizce ne yapayım kırdırmanın zararı yokmuş bu arada telefona
Telefonu kırdırma diye bir şey yoktur.Android telefonuna Root yetkisi verilmesi gerekir.Bu durum cihazını garanti dışına çıkarır. Ama Root yetkisi vererek ve ardından bir kaç programı telefonuna yükleyerek istediğin oyunu istediğin yere taşıyabilirsin.

saber777

Üyecik
Telefonu kırdırma diye bir şey yoktur.Android telefonuna Root yetkisi verilmesi gerekir.Bu durum cihazını garanti dışına çıkarır. Ama Root yetkisi vererek ve ardından bir kaç programı telefonuna yükleyerek istediğin oyunu istediğin yere taşıyabilirsin.
Annemin arkadasi bi telefoncuya sormus bu is icin telefonun kirdirilmasi gerekiyormuş benim telefonun cami zaten kirik ama :D:D:D:D

stat counter