Android için en iyi 14 Launcher Uygulaması

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
WP8'in android için olanına bayıldım, g2'ye gönder dedim play storeden şimdi yüklenir deneyecem hoş görünüyor teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
launcher 8 bence fazla kasma yapmadan kullanılabilir bir launcher öneririm.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] Furkan WP8 teması cidden çok süper oldu, G2 de zaten inanılmaz hoş gözüküyor optimus l9'a yükledim ekranı g2 kadar olmasada idare edecek kadar güzel.

Bu arada bir şey fark ettim telefonu cidden çok hızlandırdı, güç tuşta problem var bozuldu bugun garantiye gidiyor gelince kitkatlı rom atıcamda wp8 cidden telefonu çok hızlandırdı burdan telefonu yavaşlamış arkadaşlara öneriyorum.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
[MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] Furkan WP8 teması cidden çok süper oldu, G2 de zaten inanılmaz hoş gözüküyor optimus l9'a yükledim ekranı g2 kadar olmasada idare edecek kadar güzel.

Bu arada bir şey fark ettim telefonu cidden çok hızlandırdı, güç tuşta problem var bozuldu bugun garantiye gidiyor gelince kitkatlı rom atıcamda wp8 cidden telefonu çok hızlandırdı burdan telefonu yavaşlamış arkadaşlara öneriyorum.
Daha once senemistim ama bir sure sonra bıkıyor insan ve bazı hatalar var zamanla anlıyorsun can sıkıcı oluyor :)

sdmh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Turkcell T40 orjinal launcherinde problemler yaşıyordum. Bazen ana ekrandaki herşey siliniyordu. Uygulamalar kısmında ise sdcard'daki uygulamaları bazen görmüyordu. Go Launcher Ex'i yükledim varsayılan yaptım. Problemler sona erdi. Tek sıkıntısı ücretsiz sürümünde bazı widgetler ve ayarlar yok.

Kilit ekranı değiştirilebiliyor. T40'ın orjinal kilit ekranındaki kapatıp geri arama özelliğine sebep değiştirmedim.

Go launcher ex'i Vodafone 858'e Cyanogenmod attığım zaman tanımıştım.

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Discovery'nin kendinde olan Youth Movement isimli launcherini kullanıyorum. Bunlarda indirip bir bakıyım.

Toughwolf

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Herkesten farkli bir launcher kullaniyomusum. Yahoo Aviate Launcher kullaniyorum, memnunum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Konu güncellenmeli ! Google Asistan Launcher gibi yeni Launcherler var. Google Asistan Launcher öyle pek ayarı falan yok ama hız falan mükemmel. Konu bi' editlenmeli diye düşünüyorum.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Konu güncellenmeli ! Google Asistan Launcher gibi yeni Launcherler var. Google Asistan Launcher öyle pek ayarı falan yok ama hız falan mükemmel. Konu bi' editlenmeli diye düşünüyorum.
[MENTION=130683]Mehmet.Yildiz[/MENTION] Sendeyiz kaptan :mrgreen:

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
google asistan Launcher, google arama uygulamasını zorunlu koşuyor ama

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Listeyi aksam guncelleyecegim başka bir konu ile arkadaslar listem şöyle
5291fbeb1d5374fad04264ef66c3b100.jpg

Toplamda 10 tane olacak uygun görmediğiniz var mi? Ya da su sundan daha iyi dediginiz danisayim dedim

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
ace 2 için mecbur ya nova ya da smart launcher kullanıyorum.Yandex.shell'in widgetleri ve animasyonu süperdi o da listeye eklenebilir.Bir de google asistan başlatıcısı var onu da öneririm. :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
ace 2 için mecbur ya nova ya da smart launcher kullanıyorum.Yandex.shell'in widgetleri ve animasyonu süperdi o da listeye eklenebilir.Bir de google asistan başlatıcısı var onu da öneririm. :)
Listede google asistan var yandex shelli ise neyin yerine ekleyecegimi bulamadim listedekiler daha iyi gibi sanki

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
yandex shell bir süre kullanımından sonra aşırı batarya harcadığını gördüm sizdede öyle oldu mu?

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Yok şey ben bütünüyle değerlendirdim o yüzden yandex.shell den bahsettim.Widget desteği iyi.Google asistan gözümden kaçmış onu şimdi gördüm.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
yandex shell bir süre kullanımından sonra aşırı batarya harcadığını gördüm sizdede öyle oldu mu?

Eh biraz yani.Ace 2'mde gingerbread sürümünde denemiştim.Çok olmasa da batarya süremde düşme görmüştüm.Bana göre bunun sebebi yandexteki widgetler ama başka sebepleri de olabilir.

Not : Yandex.shell ace 2 jellybeanda ciddi anlamda kasmalara sebep oluyor o yüzden kullanamıyorum.

BuqRa38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TSF Launcher'de eklenmeli bence :)

Konu içinde teşekkürler, ellerine sağlık.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nova kullanıyorum çok hızlı, sade, şarjı da iyi gidiyor. Kitkat ve Lollipop temaları var. Çok iyi...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben intouch 4 aldım kitkat 4.4.4 var çok yiyor şarjı bişey açık değilken bile çok hızlı gidiyor şarjı için ne önerirsiniz?