Android için Chrome'a X86 Desteği Geldi

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
abuk sabuk şeylerin güncellemesi geliyor bunun neden gelmediki hemen bakayım

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Android için Chrome gerçekten başarılı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi sen bi fark gördün mü acaba? Bide x86 ne işe yarıyor.?

Mastaryem x86'nın ne olduğunu söyleyeyim, intelin 8086 adlı işlemcisinde kullanılmaya başlayan ve hala i7'lerde bile desteklenen 32 bit işlem mimarisi. Özet: Bildiğin 32 bit işlemci. Farkı görmezsiniz çünkü türkiyede henüz intel işlemcili telefon yok (yamuluyorsam düzeltin).

Android için Chrome gerçekten başarılı.
Başarılı falan değil. Ram domuzu. Hafıza domuzu. Chrome gitsin ioslarda kendine yer arasın. Safariyle panpa muhabbeti kurdular kuracakları kadar zaten.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Çok fazla kurcalamaya zamanım olmadı ama bizim forumda daha düzgün çalıştığı kesin :)

Nasıl yani? Sen arm tabanlı işlemcili telefonunda x86 uygulaması çalıştıramazsın red. Intel tabanlı işlemcisi olan cihazlar için bu sürüm.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Nasıl yani? Sen arm tabanlı işlemcili telefonunda x86 uygulaması çalıştıramazsın red. Intel tabanlı işlemcisi olan cihazlar için bu sürüm.

Yani şöyleki bende intel tabanlı işlemciye sahip bir cihazım yok böyle bir cihaz bulmak için zaman ayırmam lazım. ama kendi telefonumdan yeni sürümü kullanarak bizim foruma girdim. Önceki sürümden daha düzgün çalışıyor. Sanırım anlaşa bildik :)

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Yani şöyleki bende intel tabanlı işlemciye sahip bir cihazım yok böyle bir cihaz bulmak için zaman ayırmam lazım. ama kendi telefonumdan yeni sürümü kullanarak bizim foruma girdim. Önceki sürümden daha düzgün çalışıyor. Sanırım anlaşa bildik :)

Anladım sen x86'lı sürüm olarak kullandım gibi ifade ettin diye anlaşıldı, ondan dedim. :)

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Chrome x86'dan bir kurtulamadı. Masaüstü tarayıcısına bile daha x86_64 desteği gelmedi...

Son mesajlar