Android İçin Chrome Betadan Kurtulabilir

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

madmex

Profesör
chrome yi 2 kez kullanmayı denedim pc de beni hayal kırıklığına uğrattı , flash sitelerde kapanıyor , kitleniyor nedir bu chrome sevdası anlamadım. Mozilla evde , cepte ise dolphin kullanıyorum kfam rahat

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
Daha dün betasını kurdum telefona inanılmaz hızlı çalışıyor.Bence android'in standart tarayıcısı chrome olmalı

eXen

Asistan
chrome yi 2 kez kullanmayı denedim pc de beni hayal kırıklığına uğrattı , flash sitelerde kapanıyor , kitleniyor nedir bu chrome sevdası anlamadım. Mozilla evde , cepte ise dolphin kullanıyorum kfam rahat
ilginç. bilgisayar nedir intel 486x mi.

Muhtemelen 64bit kullanıyorsunuz. Çünkü 64 bitte bazı problemler mevcut. 32 Bit sürümünü yaklaşık 1 yılı aşkındır kullanıyorum gerçekten inanılmaz performans alıyorum.

madmex

Profesör
Şirket bilgisayarlarında İ3 ve core2duo modelleri var , Evdeki ise Amd X4 . Şirket pcleri win xp evdeki Win 7 32bit.

CiiixXx

Profesör
Aksine iyi olmuş, zira çok kötü :) hiç beğenmedim...
Dün gece yeniden indirip kurdum. Daha önce kullandığım Chrome ile arasında çok fark var. Önceki yorumumu dikkate almayınız :)

Bu hali çok çok iyi olmuş çok beğendim bu sefer :)

acabuco4

Profesör
hala final sürüme geçmediler , 2 haftaydı güya peh .

stat counter