Android den iphone gecis icin 5s uygunmu ?

Bu konuyu okuyanlar

isa.yilmaz.3993

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaslar uzun zamadir j7 kullaniyorum telefonumun cok kastigini gördüm 5s almayı dusunuyorum sizce bir sorunla karsilasirmiyim ??

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Merhaba.

Bütçeniz 5s'e uygun ise 5s hala stabil bir cihaz ama 1 güncelleme ömrü kaldı. Eğerki bütçeyi biraz arttırabilirseniz iphone 6 veya İphone SE daha doğru bir tercih olacaktır.

isa.yilmaz.3993

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba.

Bütçeniz 5s'e uygun ise 5s hala stabil bir cihaz ama 1 güncelleme ömrü kaldı. Eğerki bütçeyi biraz arttırabilirseniz iphone 6 veya İphone SE daha doğru bir tercih olacaktır.
Verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim saygılarımla...

Fundikap

Asistan
Reaksiyon puanı
16
İPhone 6 yerine İPhone SE tercih ederim. Çünkü İPhone SE, İPhone 6S teknolojisi taşıyor ama İPhone 6'nın teknolojisi İPhone 6S'den düşük.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
En son bir cihazımı androidden 5s e geçirdim. androidi severim, hatta halaa seviyorum ancak, en zor zamanlarımda en basit haritalar uygulamasında bile cihaz kilitlenip sinir katsayılarımı tavan yaptırınca arabanın içine fırlattıydım. İnatla hala orda durmakta. O gün iosun kıymetini anladım. Ama ne diyeyim çok konuşuyor. Yolu tarif et yeter :) Her neyse, bir uygulama var wireless üzerinden tüm bilgilerini iphona aktarıyorsun sorunsuz , rehber dahil. ama yinede de forewer android. :D

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
iPhone SE alın. iOS iyidir hojdur ancak çok kapalı sistem. Bilgisayardan Pdf atamıyorum kabloyla. Çözümü belki vardır bilmiyorum ancak android de otg li usb ler bile çok iş görüyor.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
iPhone SE alın. iOS iyidir hojdur ancak çok kapalı sistem. Bilgisayardan Pdf atamıyorum kabloyla. Çözümü belki vardır bilmiyorum ancak android de otg li usb ler bile çok iş görüyor.

SE kulağa hoş geliyor ancak, o kadar güçlü bir cihaz olup da 5s kasasında hapsolması gibi ... ne bileyim aynı paraya düz 6 da alınıyor sanırım. 6 nın havası başka. ne yalan söyliyeyim. doğruya doğru. Bana pek tutmayacak gibi geliyor.
Pdf işine gelince pc den kendine mail at olsun bitsin ;)

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
5S hala iyi durumda bütçeniz ona yetiyorsa onu alabilirsiniz ama bence bütçeyi biraz daha zorlayabilirseniz SE yada 6 almanız daha iyi olacaktır. :)