Android 6.0 Marshmallow Alacak Cihazlar

Bu konuyu okuyanlar

E

Eray Kirca

SDN Okuru
Lg g2 de marsmallow guncellemesi almali sinifinin en iyi telefonu hala piyasada guncel bir cihaz ve gercekten de bilirsinizki performans li bi cihaz bunu gercekten lg gibi bi firmaya yakistiramadim 5.0.1 hem sarj fayanmiyo hem bellek birakmiyo ve isinma yaptiriyo fazlasiyla bu konuyla iligili yardimci olursaniz yada iletisime gecip bilgi verirseniz sevinirim saygilar iyi calismalae tesekkur ederim.

srtsalcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben asus zenfone5 kullanıcısiyim acaba zenfone5e 6.0 güncellemesi gelicekmi?

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Desire Eye'da gelecek diye söylemişlerdi Tweet'lerinde.Hem 816'ya veripte Eye'a vermemek nedir ?.Üzerler eğer vermezlerse :(

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Xperia alırken hiç düşünmemiştim güncellemede sıkıntı olmaz diye. Hatta durmadan cihaz çıkartıyor eskileri dama atılcak diye düşünmüştüm. Valla helal olsun. 5.0.2 alması bile yetmişken insanlara zye 5.1.1 geldi şimdi 6.0 gelecek. Z2si z3ü olan insan güncelleme konusunda hiç endişelenmiyor.

S

selimkilic

SDN Okuru
Acaba sny ultra t2 ye gelirmi güncelleme

S

SDN Okuruu

SDN Okuru
Hocam lg l bello ya guncelleme gelirmi

Z

Ziyaretçi 45

SDN Okuru
General Mobile Discovery 2 + a ne zaman gelecek lolipop yada marshmalow?

M

Misafir953761

SDN Okuru
Samsung Galaxy A5 kullaniyorum.Cihazimin 6.0 olmayacagini biliyorum.Ama cihazimin 5.0 surumune haziran ayinda gececegini soyluyordunuz.Ama guncellem gelmedi ne zaman gelir?

B

Berruuu

SDN Okuru
Casper VIA V5 e 6.0 güncellemesi gelir mi acaba 😅😊

1

12334567890

SDN Okuru
Casper via v5 kullanıyorum.
6.0 güncellemesi gelir mi??

S

SDN Okuru123

SDN Okuru
hocam lenovo a7000 e 6.0 marshmallow güncellemsi geleckmi

M

MERTCAN1905

SDN Okuru
Quatro M1453 e guncelleme gelicekmi insallah gelir

L

Lazarus

SDN Okuru
Htc desire 816G androi 6.0 ye guncelleme gelirmi sizce ?

S

Süleyman sehabe

SDN Okuru
Vestel venüs e gelirmi mi acb? Bi bilginiz varmo?

L

Lg g4 beat

SDN Okuru
Lg g4 beat neden almiyor ya zaten su an 5.1.1 ben 6.0 da gelir diye aldım lütfen lg yetkilileri bi yardım edin ya ...

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Xperia Z1 neden almadığını anlamadım. LG G2'nin almamasıda bence saçmalık. Normalde Galaxy S4 derdim diğer almayacakları görünce normal karşılıyorum yani. Ama Xperia Z1 ve LG G2 kesinlikle almalı. Nexus 5 alıyor güncelleme tipatip aynı ozellikteki G2 almiyor. Sirf satiş olsun diye güncelleme verilmiyor gördündüğü üzere. Sony Nexus üretse direkt alacağım telefon odur :)

Ç

Çağan026

SDN Okuru
Vodafone Smart Ultra 6 Alırmı Sizce şu anki sürüm lolipop

I

il_ker

SDN Okuru
gelecek ama biraz geç çünkü depolama alanı az ona göre ayarlanacak farkettiysen g2 ye bile şimdi gelmiyor onun için beklememiz lazım lg öncelikle pahallı telefonlarına veriyor bende g4 beat kullanıcısıyım

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Vodafone Smart v4 gelecekmi yoksa aldıgıma pişmanmı oldum ben

M

Mehmet Ülgenn

SDN Okuru
Samsung galaxy note 3 için gelecek mi

Son mesajlar