Android 4.4.4 Kit Kat yüklü Galaxy S3 fazla ısınma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar,

Telefonuma bugün cyanogenmod'la Android KitKat 4.4.4 yükledim ancak fazla ısındığını farkettim. bu yüzden de telefonu belli bir süre kapatmak zorunda kaldım. Böyle olması normal midir? Yoksa orjinal rom'a mı dönmeli?

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Bende S3 Minime Cyanogenmod yüklediğimde 2-3 gün boyunca fazla ısınma sorunu yaşadım sonra kendiliğinden düzeldi. İlk aldığımda yani Stock rom varken çok ısınıyordu sonra geçti. Belki ilk rom yükleyince alışması felan gerekiyordur. Düzelir belki zamanla

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhabalar,

Telefonuma bugün cyanogenmod'la Android KitKat 4.4.4 yükledim ancak fazla ısındığını farkettim. bu yüzden de telefonu belli bir süre kapatmak zorunda kaldım. Böyle olması normal midir? Yoksa orjinal rom'a mı dönmeli?
rom stabil değildir stabili çıkar onu kurarsın...

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Tabikide normal değil. CMnin romları sıkıntı cıkartabiliyor. Snapshot veya Stable sürümlerini kullanmanızı öneririm. Gecelik sürümler kullanmanızı tavsiye etmiyorum onlarda hatalar olabiliyor.

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tabikide normal değil. CMnin romları sıkıntı cıkartabiliyor. Snapshot veya Stable sürümlerini kullanmanızı öneririm. Gecelik sürümler kullanmanızı tavsiye etmiyorum onlarda hatalar olabiliyor.

Baktım hep gecelik sürümleri var stabil daha çıkmamış demek ki.

Cevaplar için herkese teşekkürler.

Yas_intheLife

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Samsung, işlemcinin kaynak kodlarını yayınlamıyor. Isınması normal bu yüzden. Custom romlar bu yüzden gayet tabi ısınabilir.

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
cyanogenmod un installer ile yükledim s3üme. Kendi indirdi kurdu birşeyler. Sonra baktım 4.4.2 kurmuş. Neye göre nasıl kuruyor bilmiyorum tabi. Ama memnunum şimdilik en azından standarttakinden çok daha hoşuma gidiyor şuanki hali. Ufak tefek hataları var görüyorum ama sorun olacak şeyler değil. Düzeltirler illaki ileride. Adamlar windows installer yapmışlar helal olsun..

lysksm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya normaldede asiri isinmiyormu zaten rom suz biraz oyun oynuyorsun alt tarafi arkasi ates gibi oluyor

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
En güvenli mobille işletim sistemi
İOS iphone :%100
OS Blackbery%100
Android %0

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
S3 arşive kaldırıldı S2 bile ondan daha iyi bir telefon

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
MErhaba ,

Yaklaşık 4 aydır cm11 kullanıyorum yani 4.4.3 ve 4.4.4 telefonum note şuna eminim orjinal romdan daha az ısınıyor.
Nightly sürümler için tavsiyem şudur ; çıkan sürümleri her gün deneyin telefonun stabil doluğunu düşündüğünüz Nightly sürümünden sonra çıkan güncellemeleri yapmayın en azından bir ay falan yapmayın ben bu şekilde kullanıyorum