Android 4.0 güncellemesi

Bu konuyu okuyanlar

CYLON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar selam motorola xoom Türk telekomdan bir süre önce aldım önce 3.2 güncellemesi geldi yükledim.Fakat 4.0 güncellemesi halen yok gözüküyor bildiğim kadarıyla motorola xoom da dahil bir çok cihaza yükleyen var.Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmi teşekkürler iyi akşamlar

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
xoom un güncellemesinin yayın tarihi hakkında fikrim yok fakat güncelleme çıkmış olsa bile henüz türkiye için yayınlanmamış olabilir bildiğim kadarıyla mart ayından sonra dağıtılmaya başlanacak şu an ics 4.0.. sürümü kullananlar ben dahil (galaxy s2) deneme sürümleri kullanıyor google cihazları hariç.

CYLON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilgilendirme için teşekkürler bu ICS denilen yazılım yüklenmesi zor ve riskli galiba bir kaç yerde okumuştum ayrıca cihazın bazı özellikleri ve uygulamalarını bloke ediyor doğrumu ? teşekkürler

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Icsyi custom rom olarak yüklemek için riskli demişlerdir, orijinal ics çıktığında rahatlıkla yüklersiniz.

Oseyto

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar selam motorola xoom Türk telekomdan bir süre önce aldım önce 3.2 güncellemesi geldi yükledim.Fakat 4.0 güncellemesi halen yok gözüküyor bildiğim kadarıyla motorola xoom da dahil bir çok cihaza yükleyen var.Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmi teşekkürler iyi akşamlar

Burda, Burda, Burda, Burda bazı geliştiriciler tarafından ıcsnin xooma uyarlanmış hali var.Orjinal bi rom değildir, dediğim gibi gönüllü geliştiriciler tarafından uyarlanmıştır istersen yükleyebilirsin ama seninde dediğin gibi bazı riskleri var dikkat etmen gerekli.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
motorola xoom 4.0.4 güncellemesi geldi ama bağzı uygulamalar kullanılamıyor..movie suıt gibi