Anakartım için bu driverlerden hangisini indirmeliyim ?

Bu konuyu okuyanlar

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
72962

hangisini indirmem gerekiyor ?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Windows 10 kullanıyorsanız indirmenize gerek yok windows update otomatik yüklüyor..

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Windows 10 kullanıyorsanız indirmenize gerek yok windows update otomatik yüklüyor..
ekran kartımı da otomatik yüklemiş fakat eski driverlerini yüklemiş olabileceğini söylüyorlar tekrar kurmalı mıyım ekran kartını ?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Aygıt yöneticisinden sürümü kontrol edip hangi yıla ait driver kurulmuş ona bakabilirsiniz sitedeki driver daha yeni ise onu kurabilirsiniz..

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Aygıt yöneticisinden sürümü kontrol edip hangi yıla ait driver kurulmuş ona bakabilirsiniz sitedeki driver daha yeni ise onu kurabilirsiniz..
aygıt yonetıcısınden kontrol ettım son surum kurulu dedi. ama güvenmedim tekrar indirdim ve son sürüm oldu. asus h110m-k anakartım ve g4600 işlemcim için de aynılarını yapmak istiyorum çünkü gördüğün gibi ekran kartını son sürüm dedi fakat çok eskiymiş. acaba linkini ve hangilerini indireceğimi söyler misin işlemci ve anakartım için ?

Son düzenleme:

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Anakart için sadece ses driver'ı ve lan driver'ı son sürümü indirebilirsiniz bios işine pek girmeyin derim bios update problem yaratabilecek bir durum..

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
İşlemci için bir driver indirmeye gerek yok ben daha önce böyle birşey yapmadığım için şunu indirin diye yol gösteremem..

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Mümkün oldukça Windows Update dışında olan güncellemelere karışmayın. Resmi web sayfasıda olsa problemler olabiliyor. Bende hp pavilion 15-st bir cihaz vardı resmi web sayfasından chipset sürücüsünü güncellediğimde sistem kapanmıyordu. Windows update ile gelen sürücü ile bu problem çözülüyordu. Aklınızda bulunsun.
Görseli yorumlamaya gelirsek BIOS başlığı altında ki sürücü haricinde ki diğer tüm sürücüleri indirebilirsiniz.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
ScreenHunter 99.png

Bu programı mutlaka yükle, bu program ile bios güncellemesi de baya kolaymış :)

bios dosyan:

ScreenHunter 100.png