Anakart, İşlemci ve RAM Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Sitav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İyi Akşamlar Shiftdelete sakinleri bir konuda yardımlarınızdan ve bilgilerinizden yararlanmak istiyorum. Elimde MSI GeForce 1050 Ti 4 GB 128 bit ekran kartı ve 650 w power supply mevcut. Sizden ricam bana bir Anakart, İşlemci ve RAM önerecek olursanız hangileri olur. bütçem 1300 - 1500 civarında olup DDR4 Anakart ve bunlara uyan güzel bir işlemci ve ram olması lazım, fikirleriniz nelerdir. ?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361
internetten alışveriş yapabiliyordun dimi

Sitav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Evet şuanda dentist23'ün paylaştıklarına bakıyorum baya güzel şuanda almaya çalışıcam bakalım sonra durumdan sizleri haberdar ederim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar göndermiş olduğunuz sitede yapılan alışverişlerde bir sorun çıkmaz değil mi güvenilirmi acaba

Kampanya varmış bence ona bir bakın ben taslak bir öneri sundum ama bu indirim çok ciddi bu fırsatı kaçırmayın

Arkadaşlar anakart'ta daha iyisi olursa hangisini önerirsiniz yarın siparişi vermiş olurum bene daha iyi bir anakart'ı var ise aklınızdan onu önerebilir misiniz

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361
Evet şuanda dentist23'ün paylaştıklarına bakıyorum baya güzel şuanda almaya çalışıcam bakalım sonra durumdan sizleri haberdar ederim

Arkadaşlar göndermiş olduğunuz sitede yapılan alışverişlerde bir sorun çıkmaz değil mi güvenilirmi acaba

Arkadaşlar anakart'ta daha iyisi olursa hangisini önerirsiniz yarın siparişi vermiş olurum bene daha iyi bir anakart'ı var ise aklınızdan onu önerebilir misiniz

Teknobiyotik güvenilirdir SDN bile zamanında alışveriş yaptı arkadaşın önerdiği kampanyadaki bu zaman içinde alınabilecek en iyi sistemdir bu fırsatı kaçırmayın derim

Sitav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Çok Teşekkür ederim o zaman yarın ilk işim bu ürünleri sipariş etmektir. anakart konusunda ki fikir değişikliğim ise pederden destek gelince ekstra o bakımdan dolayı :) ama yinede ellerinize sağlık çok teşekkür ederim

canburger

Asistan
Reaksiyon puanı
94

Sitav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Geri dönüşleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar

Dentist23 isimli arkadaşın paylaştığını satın aldım. geldikleri zaman deneyimlerimi sizlerle paylaşmış olacağım.

Ayrıca Canburger

dün gece baya bir araştırdım senin bahsettiğin anakartta çok güzel ikisi arasında kalmıştım bende A320M'i istedim

58sivas58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende sistemim için bi işlemci tavsiyesi isteyecektim yardımcı olurmusunuz

psu 400 watt. Aslında şuan bütün oyunları oynayabiliyorum ama makine yinede yavaş geliyor işlemci ve anakart tavsiyesi istiyorum fiyat 500 tl ye kadar olabilir. ayrıca kasanın yan kapagı kapalıyken fan çok gürültü yapıyor kapagı açınca düzeliyor buna da bi çare söylerseniz sevinirim

psu 400 watt. Aslında şuan bütün oyunları oynayabiliyorum ama makine yinede yavaş geliyor işlemci ve anakart tavsiyesi istiyorum fiyat 500 tl ye kadar olabilir. ayrıca kasanın yan kapagı kapalıyken fan çok gürültü yapıyor kapagı açınca düzeliyor buna da bi çare söylerseniz sevinirimEkli dosyayı görüntüle 34411Ekli dosyayı görüntüle 34412Ekli dosyayı görüntüle 34413Ekli dosyayı görüntüle 34414

Ekli dosyayı görüntüle 34419Ekli dosyayı görüntüle 34420Ekli dosyayı görüntüle 34421Ekli dosyayı görüntüle 34422

Son düzenleme: