AnaKart hatasımı yoksa Ekrankartımı ?

Bu konuyu okuyanlar

Chuck88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi Günler Sdn Camiası :))

Bilgisayarım Hiç Rastlamadıgım Bi Hata oluştu Bir çözüm Bulamadım. Biosda dahil Bilgisayarı Açınca Yazılar bu şekilde Karışıyor sorun nedir biosmu ekran kartımı anakartmı ?Ve ayrıca Güvenli modda Sorunsuz işletim sistemi açılıyor . birçok kez format attım driverı yüklediğim anda hata tekrar oluşuyor ,Win7 yükledim yüklemenin yarısında mavi ekran hatası veriyor. WinXp yüklediğimde başta çalışıyor ama Ekran KArının Driverını Yükleyince Sorun yine doguyor.

fyjnj.jpg

fyjl1.jpg

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İyi Günler Sdn Camiası :))

Bilgisayarım Hiç Rastlamadıgım Bi Hata oluştu Bir çözüm Bulamadım. Biosda dahil Bilgisayarı Açınca Yazılar bu şekilde Karışıyor sorun nedir biosmu ekran kartımı anakartmı ?Ve ayrıca Güvenli modda Sorunsuz işletim sistemi açılıyor . birçok kez format attım driverı yüklediğim anda hata tekrar oluşuyor ,Win7 yükledim yüklemenin yarısında mavi ekran hatası veriyor. WinXp yüklediğimde başta çalışıyor ama Ekran KArının Driverını Yükleyince Sorun yine doguyor.

fyjnj.jpg

fyjl1.jpg
hocam anakartının sıfırlanması gerekıyor bıos ve rom sıkıntısı gıbı gorunuyor bılgısayar acıkken bıos pılını cıkartın elınızı pılın temes ettıgı tele dokundurun 3-5 sn tutun daha sonra ramı sokup bıos pılını takın bılgısayarı fısten cekın 5 dk bekleyın tekrar takın ramı takmadan pc acmayı deneyın goruntu veremeyecektır tekrar kapatıp ram ı takın bıos sıfırlancak anakart ıle bırlkte bıde boyle deneyın sonucu haber beklıyorum :)

Chuck88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PAtron Cevap için Teşkürler Bİosu Tak çıkar 2-3 kere yaptım NAfile .) Dual Bios , Biosda sorun olsa koruma var ama şuan Bİosu güncelliyorum bakalım :)) Cevaplarını Bekliyorum Sdn .)

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Anakartınız tırlatmış gibi ilgin bir problem hiç sevmem böyle problemleri Allah düşmanıma vermesin :D

Bios update'i yapmanızı önereceğim ancak update sırasında PC donar monarsa bana sövmeyin arkamdan :)
Şahsen ben böyle bir şey ile karşılaşsam ilk yapacağım şey bios update olurdu.

Problem devam ettiği taktirde önce ekran kartı, sonra ramler vs komple başka bir cihaz ile değiştire değiştire sıkıntıyı bulmaya çalışırdım.

Chuck88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevap İçin Teşekkürler Şuan Bios Güncelleme Yapıyorum , Saçma Olan şey Güvenli Modda Driverısız Çalışıyor .)

Chuck88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gigabyte ep45-ds3l
Ati radeon hd4670 a sahip bilgisayarım . Cevaplarınızı bekliyorum Bios Güncelleme yaptım düzelmedi Winxp kurdum ekran açıldı ekran kartının driverını yüklediğim anda geri gitti yine Ardından Güvenli modda açıp driverları kaldırınca geri açılıyor ama bios ekranı hiçbir zaman düzelmedi :) Cevaplarınızı bekliyorum SDN :)

Son mesajlar