AnaKart hatasımı yoksa Ekrankartımı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Chuck88

Üyecik
Katılım
12 Eyl 2011
Mesajlar
87
Puanları
0
İyi Günler Sdn Camiası :))

Bilgisayarım Hiç Rastlamadıgım Bi Hata oluştu Bir çözüm Bulamadım. Biosda dahil Bilgisayarı Açınca Yazılar bu şekilde Karışıyor sorun nedir biosmu ekran kartımı anakartmı ?Ve ayrıca Güvenli modda Sorunsuz işletim sistemi açılıyor . birçok kez format attım driverı yüklediğim anda hata tekrar oluşuyor ,Win7 yükledim yüklemenin yarısında mavi ekran hatası veriyor. WinXp yüklediğimde başta çalışıyor ama Ekran KArının Driverını Yükleyince Sorun yine doguyor. 

Rejii

Asistan
Katılım
27 Nis 2011
Mesajlar
343
Puanları
0
İyi Günler Sdn Camiası :))

Bilgisayarım Hiç Rastlamadıgım Bi Hata oluştu Bir çözüm Bulamadım. Biosda dahil Bilgisayarı Açınca Yazılar bu şekilde Karışıyor sorun nedir biosmu ekran kartımı anakartmı ?Ve ayrıca Güvenli modda Sorunsuz işletim sistemi açılıyor . birçok kez format attım driverı yüklediğim anda hata tekrar oluşuyor ,Win7 yükledim yüklemenin yarısında mavi ekran hatası veriyor. WinXp yüklediğimde başta çalışıyor ama Ekran KArının Driverını Yükleyince Sorun yine doguyor.hocam anakartının sıfırlanması gerekıyor bıos ve rom sıkıntısı gıbı gorunuyor bılgısayar acıkken bıos pılını cıkartın elınızı pılın temes ettıgı tele dokundurun 3-5 sn tutun daha sonra ramı sokup bıos pılını takın bılgısayarı fısten cekın 5 dk bekleyın tekrar takın ramı takmadan pc acmayı deneyın goruntu veremeyecektır tekrar kapatıp ram ı takın bıos sıfırlancak anakart ıle bırlkte bıde boyle deneyın sonucu haber beklıyorum :)
 

Chuck88

Üyecik
Katılım
12 Eyl 2011
Mesajlar
87
Puanları
0
PAtron Cevap için Teşkürler Bİosu Tak çıkar 2-3 kere yaptım NAfile .) Dual Bios , Biosda sorun olsa koruma var ama şuan Bİosu güncelliyorum bakalım :)) Cevaplarını Bekliyorum Sdn .)
 

sebastiantr

Profesör
Katılım
28 Ağu 2012
Mesajlar
2,624
Puanları
0
Anakartınız tırlatmış gibi ilgin bir problem hiç sevmem böyle problemleri Allah düşmanıma vermesin :D

Bios update'i yapmanızı önereceğim ancak update sırasında PC donar monarsa bana sövmeyin arkamdan :)
Şahsen ben böyle bir şey ile karşılaşsam ilk yapacağım şey bios update olurdu.

Problem devam ettiği taktirde önce ekran kartı, sonra ramler vs komple başka bir cihaz ile değiştire değiştire sıkıntıyı bulmaya çalışırdım.
 

Chuck88

Üyecik
Katılım
12 Eyl 2011
Mesajlar
87
Puanları
0
Cevap İçin Teşekkürler Şuan Bios Güncelleme Yapıyorum , Saçma Olan şey Güvenli Modda Driverısız Çalışıyor .)
 

Chuck88

Üyecik
Katılım
12 Eyl 2011
Mesajlar
87
Puanları
0
Gigabyte ep45-ds3l
Ati radeon hd4670 a sahip bilgisayarım . Cevaplarınızı bekliyorum Bios Güncelleme yaptım düzelmedi Winxp kurdum ekran açıldı ekran kartının driverını yüklediğim anda geri gitti yine Ardından Güvenli modda açıp driverları kaldırınca geri açılıyor ama bios ekranı hiçbir zaman düzelmedi :) Cevaplarınızı bekliyorum SDN :)
 
Üst
stat counter