Anakart değiştirdim windowsda pc yeniden başliyor

Bu konuyu okuyanlar

Kenan onur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar merhaba öncelikle phenom 2 x4 965 için sonunda bir anakart buldum anakartda psu nun atx kablosu 4 pinli benim anakart 8 pinli taktım çalıstırdı ddr3 sistem yaptım ama pc yi calıstırdıgımda windows baslatılıyor diyor ordan sonra cok hızlı bir mavi ekran geliyor pc restart atiyor sürekli aynı hiç acılmıyor ve işlemcinin yanindaki bobinler asırı ısınıyot ve fan eski anakartda cok hızlı dönmüyordu bunda ise canavar gibi dönüyor sorunun kaynagı ne olabilir yardımcı olurmusunuz anakart: ga ma785gmt-ud2h ve güvenli modu da acmiyor pc eski anakartım:ga m61pme s2 rev.2.1 suanki hdd de eski anakartın yongası felan kurusu ondanda olabilirmi acaba

Kenan onur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Suan format atiyorum inşallah düzelir ya

FlameWinder

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Bunun nedeni farklı bir chipsetin driverinin kurulu olması. Format attığında düzelecektir telaşlanmana gerek yok.

Kenan onur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sorun çözüldü galiba arkadaşlar fotmat attim acildi bende driverlardan veya yongadan süphelenmiştim sagolun

Kenan onur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Format attim acikdi pc suan driver lerini kuruyom fakat hep paket açma hatası diyor ve chrome indircem indirmiyor güvenlik sertifikası felan diyor ne yapmam lazım
--- Gönderi Güncellendi ---
Ag bağlantınızı denetleyin veya sistem yöneticinizden yada ag hizmeti saglayıcınızla bağlantı kurun diyor

FlameWinder

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Aldığınız hatayı ekran görüntüsü olarak paylaşır mısınız? Böylece yardımcı olabiliriz.

Kenan onur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Saatin geri olmasından kaynakli olabilirmi suan suan öyle hata veriyorda 2009 yilindayız

FlameWinder

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Güvenlik sertifikası saatten dolayı olabilir evet. Saati değiştirdikten sonra gizli sekmeden deneyin. Çerezleri tutmadığı için denemenin en mantıklı yolu bu.

Kenan onur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
pili değiştirdim düzeldi suan catır cutur ama anakart sanki fazla ısınıyor ve fan deli gibi dönüyor nomalde bu anakart 8 pinli atx benim psu 400w 4 pin atx ondanmıdır acaba

FlameWinder

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Aldığınız anakart 2. el mi? Pilin boş olması normal değil çünkü. Anakartın kendi fan kontrolcüsü ile alakalı bir durum hızlı dönmesi. Bazı programlar hızını ayarlamanıza yardımcı olabiliyor ama.