Anadoludan Mesleğe Geçiş

Bu konuyu okuyanlar

MuhammetBaysal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu dönem 9.Sınıfı Anadolu Lisesinde 65 ortalama ile bitirdim fakat 10.Sınıfı yapamamaktan korkuyorum hocalarin dediğine göre daha zor oluyormuş bu yüzden Anadolu teknik lisesine geçsem mi diye düşünüyorum fakat kararsızım pişman olurmuyum düz liseden anadolu teknike geçersem.Anadolu Teknik in normal teknik liselerden farkı nedir ?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,731
Hatırladığım kadarıyla 9. sınıf daha zor gelmişti bana 10. sınıfta önermeler vs daha zevkliydi.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,341
Bu dönem 9.Sınıfı Anadolu Lisesinde 65 ortalama ile bitirdim fakat 10.Sınıfı yapamamaktan korkuyorum hocalarin dediğine göre daha zor oluyormuş bu yüzden Anadolu teknik lisesine geçsem mi diye düşünüyorum fakat kararsızım pişman olurmuyum düz liseden anadolu teknike geçersem.Anadolu Teknik in normal teknik liselerden farkı nedir ?
Anadolu lisesinden, Meslek lisesine mi geçeceksiniz? Eğer öyle seçim yapmayı düşünüyorsanız, hayatınızın hatasını yapmış olursunuz.
Lütfen derslerinize çalışmayı ihmal etmeyiniz. ÖSYM'nin şakası yoktur. Üniversiteye en iyi Anadolu liseleri hazırlar.