Anadolu aöf'mi İstanbul aöf'mi ya da uzaktan öğrenim mi?

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Arkadaşlar bu sene aöf'den tercih vereceğim daha öncesinden tercih verip Adalet'e yerleştim lakin zaman ayıramadığım için dondurdum bu sene paso 4 yıllık yazacağım lakin sayısal ile aram hiç iyi değil dürüst olmak gerekirse Uluslararası ilişkiler ya da Kamu yönetimi okumayı hep istemişimdir şimdi ise puanım bir çok 4 yıllığa yetiyor ayrıca lisedeyken Tarih,Coğrafyada okul 1.siydim Sosyolojim ve psikolojimde oldukça iyidir bana dediler ki Anadolu üniversitesi geçen yılın sorularını soruyor ben de biraz rahatladım sadece sayısal konusunda geriye kalanları bildiklerimle halledebilirim diye düşünüyorum ama İstanbul üniversitesi'de var ama aşırı zor diyorlar sınav merkezlerini bulamadım bana yardımcı olursanız memnun olurum şimdiden teşekkürler.:confused::)
Not:Kitap okumayı severim.:)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Arkadaşlar yardımcı olabilecek birileri yok mu?

Bonaparte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben Auzef'te ikinci üniversiteyi okuyorum. Şöyle söyleyeyim konular ,sınavlar haddinden fazla zor. Yani İstanbul Üniversitesi'nde örgün okuyorum aynı zamanda. Auzef kadar zorlamıyor örgün eğitim. Ayrıca hocalar normal dersteki gibi anlatmıyor. Sadece ders sunumlarını okuyor geçiyor. Harç ücretleride Anadolu Aöf'ün iki katı. Bence hiç Auzef'e bulaşmadan Anadolu Aöf'ü tercih et.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ben Auzef'te ikinci üniversiteyi okuyorum. Şöyle söyleyeyim konular ,sınavlar haddinden fazla zor. Yani İstanbul Üniversitesi'nde örgün okuyorum aynı zamanda. Auzef kadar zorlamıyor örgün eğitim. Ayrıca hocalar normal dersteki gibi anlatmıyor. Sadece ders sunumlarını okuyor geçiyor. Harç ücretleride Anadolu Aöf'ün iki katı. Bence hiç Auzef'e bulaşmadan Anadolu Aöf'ü tercih et.

Bende uzem'deyim örgün eğitim kadar zorluğu var.
Teşekkür ederim ben o zaman kesin Anadolu yazacağım maksat tercih sayısı artsın sözel ile lisans okuyayım,bu arada Anadolu üniversitesi geçen yıllların sorusunu soruyor ben bazı sözel bölümlerde sayısal gördüm sıkıntı olur mu bilmiyorum.
Yine de teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.:)