Ana sayfa Forumdan Son Başlıklar sütunu

Bu konuyu okuyanlar

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Merhaba arkadaşlar
Ana sayfada bulunan forumdan son başlıklar kısmındaki sıkıntıdan hepimiz haberdar olduk özellikle son zamanlarda.Bende bir başlık altında biz kullanıcılar olarak bu konuyu konuşa bileceğimiz bir konu açmak istedim.Benim nacizane düşüncem sitede yer alan haberlerin forumda gosterilmemesi yönünde çünki zaten bizler ana sayfada haberi okuduktan sonra haberin alt kısmında yorumlar bölümüne yorum yaza biliyoruz ikinci bir kez olarak forumda yorum yapmak gereksiz gibi geliyor.Bizler forumu ağırlıklı olarak bilgi paylaşımı ve destek almak, destek vermek için kullanıyoruz bunun için ana sayfada bulunan forumdan son başlıklar kısmı bizim için önem arzediyor.Sizler de bahsettiğim konu ile ilgili düşüncelerinizi önerilerinizi suna bilirsiniz arkadaşlar.Herkese iyi forumlar dilerim

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    409.3 KB · Görüntüleme: 370
  • Ekran Alıntısı12.PNG
    Ekran Alıntısı12.PNG
    402 KB · Görüntüleme: 295

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Hiçkimsenin bu durum için şikayeti,önerisi yoksa aynen devam arkadaşlar

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Katılıyorum gereksiz.Ayrıca bence forum ile site arasında bir bağlantı olmalı mesela foruma giriş yapınca sitede de giriş yapsın.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Merhaba, söz konusu Son Başlıklarda tarafınızca ss alınan konularda sunucu hatası nedeni ile kaynaklanan bir problem. Şuan için bir sıkıntı yok gibi görünüyor.

Screenshot_1.jpg

Forumdan Son Başlıklar'ı isteyen bir sürü kullanıcımız mevcut, şahsen bende Anasayfa'da yönlendirme olmasından yanayım.

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Yönlendirme ola bilir ancak çok ciddi sıkıntılar mevcut takip ederseniz bahsettiğim sütundaki sıkıntıyı göre bilirsiniz,en azından bu sıkıntı için bir çözüm üretilmeli diye düşünüyorum

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Merhaba, söz konusu Son Başlıklarda tarafınızca ss alınan konularda sunucu hatası nedeni ile kaynaklanan bir problem. Şuan için bir sıkıntı yok gibi görünüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 4860

Forumdan Son Başlıklar'ı isteyen bir sürü kullanıcımız mevcut, şahsen bende Anasayfa'da yönlendirme olmasından yanayım.
Hocam takip ediyormusunuz ana sayfadaki bahsettiğim sütunu sıkıntı yok yazmıştınız

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Sunucudan kaynaklanan bir problem olduğunu söylemiştir. Sadece şuan için bir problem yok demiştim. İlgili sorun bildirildi.

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Teşekkürler