Ana menüde donma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Yunus Emre Keskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bu sorunu 3. kez yazıyorum forum sitelerine ancak kimse yardımcı olmadı , sorunu 1.5 haftadır çözemedim lütfen yardımcı olun.PUBG başta olmak üzere Squad ve foxhole oyunlarında ana menüde sadece mause hareket ettirebiliyorum. Şöyle ki ana menüde örneğin ayarlara tıkladığımda bir sey olmuyor ama daha sonra alt-tab yapıp geri geldikten sonra tıkladığım yer açılıyor ve daha sonrasın da donup kalıyor. Ancak GTA 5, BF 1, Dota 2, H1Z1 oyunlarında herhangi bir sorun olmuyor.

Windows uptadelidir ve ekran kartı driverım günceldir.

midgardian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyun dosyalarını Steam üzerinden doğrulamayı denedin mi? Eksik dosya yüzünden düzgün işlemiyor olabilirler. Oyuna sağ tıklayıp özelliklere ve oradan yerel dosyalara gir, ''oyunun dosya bütünlüğünü doğrula'' sekmesine tıkla.

CrackGamers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla bende aynı dertteyim 4gb önbellekli 256 bit ekran vartım var 8 çekirdek amd işlemcim var ama menülerde donma sorunu fps düşüsü var alt tab yapıyorum görüntü atlıyor sonra tekrar takılıyor. fortnite oyununda da yaptı aynı sorunu çizgi film gibi oyun ama menü ve oynanışta oyun akmıyor. bilen varsa yazsın battlegraunds ta aynı oyunu satın aldım oynayamıyorumç gta5 battlefield 1 ghost racon gibi oyunları sorunsuz oynuyorum ama bunlarda sorun var temiz sistem kurup deneyecem size haber veririm.

thugrex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kolay gelsin aynı durum bende de vardı belki çözüm olur diye yazıyorum oyunun alt+tab yapa, yapa video ayarlarına gelip oradaki dx12 modunu off yaptığınız da düzelme ihtimali yüksek ben böyle çözdüm.