An itibari ile steam çökmüş bulunuyor !

Son 1-2 saattir böyle oyun oynarken birden serverden düştüm ve steam sunuculurına bağlantı kesildi dedi çevrimdışı görünüyordum bende çıkış yaptım tekrar girsem düzelir diye ama bu sefer de steam hiçbir tepki vermiyor açmak için tıklıyorum ama tepki yok böyle bekliyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Sorun çözüldü steam'e ani bir güncelleme getirilmiş aynı sorunu yaşayanların pc resetlemesi yeterlidir zaten kendini güncelleyip açılacaktır steam

Snickers

Profesör
Son 1-2 saattir böyle oyun oynarken birden serverden düştüm ve steam sunuculurına bağlantı kesildi dedi çevrimdışı görünüyordum bende çıkış yaptım tekrar girsem düzelir diye ama bu sefer de steam hiçbir tepki vermiyor açmak için tıklıyorum ama tepki yok böyle bekliyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Sorun çözüldü steam'e ani bir güncelleme getirilmiş aynı sorunu yaşayanların pc resetlemesi yeterlidir zaten kendini güncelleyip açılacaktır steam
Eyvallah gece steam bağlantım koptuda anlıktı sanırım.

Kuzenim botla karşılaşmıştı, adamın adı hile sitesi ve adam bot. Hatırladıkça tebessüm ederim.
Var böyle şeyler daha kötüleri de var ben sırf bunlar yüzünden oyundan soğudum o kadar kasıp aldığım skinleri hep sattım oyun iade edilse ederdim ama duruyor öyle kütüphanemde 180 saat süresi var hiç bir işe de yaramadı şimdi de bir eksikliğini hissettirmiyor bana.

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:0)

stat counter