Amiral Gemisi Telefon Önerileri

Bu konuyu okuyanlar

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar Merhaba,

Uzun bir zamandır foruma sık sık telefon önerisi konulu başlıklar açmaktayım sebebi ise kararsızlığım . Son 2 -3 aydır gözüme Huawei Mate 10 Pro isimli cihazı kestirdim ve almayı da baya düşünüyorum. Henüz ülkemiz de satışı olmadığı için erişemedim. Acaba cihazı beklemeli miyim yoksa farklı bir amiral gemisi tarafına mı gitmeliyim diye düşünüyorum. Sizce Mate 10 Pro ' ya kafa tutabilecek önereceğiniz amiral gemileri var mıdır ( IOS CİHAZLAR HARİCİNDE)

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
hocam s9'u beklerim diyorsan s9 derim yok beklemem diyorsan note8 var,ama bi note8 forumunu okursan iyi edersin pil konusu ve isik sizmasindan sikayetci olan kisiler var.

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
hocam s9'u beklerim diyorsan s9 derim yok beklemem diyorsan note8 var,ama bi note8 forumunu okursan iyi edersin pil konusu ve isik sizmasindan sikayetci olan kisiler var.

Hocam şuan cihazım Reeder P10 2 yıldır kullanıyorum aşa yukarı sorun çıkartıyor bekleme imkanım olsa s10 u bile beklerim. Lakin telefon artık katlanılmaz dereceye geldi. Mate 10 pro için Aralık ayı dediler satış tarihi için sinirlendim 1 ay daha bunu mu çekecem diye. Öyle bir durumdayım

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Kesinlikle almamalısın 4000 mah pili olan cihaz 3300 mah pili olan lg v30 a ezildi testleri mevcut araştır yapay zeka falan şişirdiler o telefonu bana göre fiyasko sene 2018 oluyo çerçevesiz tasarıma geçmişsin mate 10 pro da hala ekranda iç çerçeve var ben kesin olarak almamalısın diyorum mate 10 pro

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Kesinlikle almamalısın 4000 mah pili olan cihaz 3300 mah pili olan lg v30 a ezildi testleri mevcut araştır yapay zeka falan şişirdiler o telefonu bana göre fiyasko sene 2018 oluyo çerçevesiz tasarıma geçmişsin mate 10 pro da hala ekranda iç çerçeve var ben kesin olarak almamalısın diyorum mate 10 pro

Hocam sizin önereceğiniz bir cihaz var mı amiral gemisi olması şartı ile. Samsung ve İPhone markaları haricinde yalnız. Ne zaman bir öneri istesem herkes şu 2 markayı söylüyor başka marka yokmuş gibi

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Hocam sizin önereceğiniz bir cihaz var mı amiral gemisi olması şartı ile. Samsung ve İPhone markaları haricinde yalnız. Ne zaman bir öneri istesem herkes şu 2 markayı söylüyor başka marka yokmuş gibi
İki markayı önermeleri çok normal şuan dünyada en çok kullanılan en başarılı iki marka bunu hepimiz biliyoruz.Ben şahsen Lg V30 u ön kamerası dışında çok beğendim pil testlerini falanda gördükten sonra iyice ısındım ama geçmişte ki kötü sicilinden dolayı çekiniyorum biraz yoksa almayı düşünüyorum lg v30 şu sıralar iphone 8 plus daha ağır bassada v30 Türkiye ye geldiğinde mutlaka inceleyeceğim bi cihaz.samsung ve apple dışında bi telefon önerecek olsam v30 derdim ama onuda bekleyip görmek lazım

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
İki markayı önermeleri çok normal şuan dünyada en çok kullanılan en başarılı iki marka bunu hepimiz biliyoruz.Ben şahsen Lg V30 u ön kamerası dışında çok beğendim pil testlerini falanda gördükten sonra iyice ısındım ama geçmişte ki kötü sicilinden dolayı çekiniyorum biraz yoksa almayı düşünüyorum lg v30 şu sıralar iphone 8 plus daha ağır bassada v30 Türkiye ye geldiğinde mutlaka inceleyeceğim bi cihaz.samsung ve apple dışında bi telefon önerecek olsam v30 derdim ama onuda bekleyip görmek lazım

Note 8 almayı düşünüyordum fakat parmak izi okuyucusu pek içime sinmedi ios u hiç kullanmadığım için de geçmek istemiyorum. X varken 8 almam x ede ısınamadım çentikten dolayı benim için en ideal mate 10 pro gibi

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Son tercih tabi ki sana ait fakat ben şahsen mate 10 pro önermem kimseye pil tüketimi zayıf bu ortada o ekrana 4000 mah pil yetmiyoda 3300 mahlık cihazlara eziliyosa pil tüketiminde işlemci kısmında hala aşamadıkları bişeyler var bence kirinde bende beğenmiştim mate 10 proyu fakat o pil performansından sonra ve iç çerçeveyi gördükten sonra buz gibi soğudum

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Son tercih tabi ki sana ait fakat ben şahsen mate 10 pro önermem kimseye pil tüketimi zayıf bu ortada o ekrana 4000 mah pil yetmiyoda 3300 mahlık cihazlara eziliyosa pil tüketiminde işlemci kısmında hala aşamadıkları bişeyler var bence kirinde bende beğenmiştim mate 10 proyu fakat o pil performansından sonra ve iç çerçeveyi gördükten sonra buz gibi soğudum

Yazılımsal olarak hala üstünde çalışıyorlarmış ufak da olsa belki düzelme olur

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Yazılımsal olarak hala üstünde çalışıyorlarmış ufak da olsa belki düzelme olur
Olabilir tabi ki ama hiç sanmıyorum sen çok iyi araştır kullananlara danış hemen alma alacaksanda birde o telefon hiç olmasa 4500 liradan girer ülkemize yazık yani o paraya ben olsam 8 plus alırım ama sen android tercih ettiğin için bu cihazda acele etme derim

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Olabilir tabi ki ama hiç sanmıyorum sen çok iyi araştır kullananlara danış hemen alma alacaksanda birde o telefon hiç olmasa 4500 liradan girer ülkemize yazık yani o paraya ben olsam 8 plus alırım ama sen android tercih ettiğin için bu cihazda acele etme derim

Teknolojiden anlamayan adam, sdn ve bir kaç siteden inceleme videolarını izledim herkes çok övüyor telefonu biraz da ondan kanım ısındı. Lakin tabi bu bir reklamı yazısı koymayı unutmuşlar diyen kullanıcılar da yok değil

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
note 8 güzel cihaz
mate 10 pro da güzel
beklersen s9 ve note 9 a bi bakabilirsin

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Teknolojiden anlamayan adam, sdn ve bir kaç siteden inceleme videolarını izledim herkes çok övüyor telefonu biraz da ondan kanım ısındı. Lakin tabi bu bir reklamı yazısı koymayı unutmuşlar diyen kullanıcılar da yok değil
Ben genelde hepsini takip eder incelerim fakat yabancı kanallarıda takip ediyorum oradaki testlerede bakıyorum en son kararımı ona göre veriyorum açıkcası birinin çıkıp bi cihazı övmesi benim için çok önemli değil hatırlarsanız LG V30 lansmanında hakkı alkan olsun mesut çevik olsun v30 u çok beğenmişti hakkı alkan aşık olmuş mesut çevik ise en iyi android telefon demişti lansmandan sonra kimse v30 un adını bile anmadı burdan yap işte hesabı :)

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Note 8 almayı düşünüyordum fakat parmak izi okuyucusu pek içime sinmedi ios u hiç kullanmadığım için de geçmek istemiyorum. X varken 8 almam x ede ısınamadım çentikten dolayı benim için en ideal mate 10 pro gibi
Merhaba.
Note 8 de Yüz Tanıma-İris Tarayıcısı gibi özellikler varken, inanın Parmak İzi Okuyucusu,na ihtiyacınız olmuyor, özellikle İris Tarayıcısı çok hızlı çalışıyor, siz yine de Note 8,i aklınızda bulundurun.

Ekli dosyalar

• Samsung Galaxy Note 8.jpeg
    Samsung Galaxy Note 8.jpeg
    190.2 KB · Görüntüleme: 561

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Zaten günlük kullanımda kaç kişi yüz iris veya parmak izi okuyucu kullanıyor ki

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 8 varken mate 10 pro alınmaz aklında htc u11 plusda bulunsun güzel cihaz

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Arkadaşlar Merhaba,

Uzun bir zamandır foruma sık sık telefon önerisi konulu başlıklar açmaktayım sebebi ise kararsızlığım . Son 2 -3 aydır gözüme Huawei Mate 10 Pro isimli cihazı kestirdim ve almayı da baya düşünüyorum. Henüz ülkemiz de satışı olmadığı için erişemedim. Acaba cihazı beklemeli miyim yoksa farklı bir amiral gemisi tarafına mı gitmeliyim diye düşünüyorum. Sizce Mate 10 Pro ' ya kafa tutabilecek önereceğiniz amiral gemileri var mıdır ( IOS CİHAZLAR HARİCİNDE)

Mate 10 Proyu bekleme Note 8 al kafan rahat olsun.

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
huawe'nin kullandigi kirin islemci asiri derecede pil tuketiyor ki arkadas'inda dedigi gibi 3300 mah olan v30 nal toplatti Pil konusu basina bela olabilir hocam bunu goz onunde bulundur.Oneplus 5t geliyor 21 kasimda istersen ona bi bak. 1 haftasi var.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Note 8 satın al Huawei nin daha adam gibi telefon yapması için önünde 1 yılı var

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
huawe'nin kullandigi kirin islemci asiri derecede pil tuketiyor ki arkadas'inda dedigi gibi 3300 mah olan v30 nal toplatti Pil konusu basina bela olabilir hocam bunu goz onunde bulundur.Oneplus 5t geliyor 21 kasimda istersen ona bi bak. 1 haftasi var.

Hocam bu 5T geliyor da bunun ülkeye girişi falan hangi tarihe gelir acaba. Huawei 16 Ekim de duyurdu Aralık ayında satışa sunulacağı ön görülüyor

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Mate 10 Pro süperdir sen kimseye bakma o özellikler o tasarım telefon inanılmaz valla alabilecek olsam hiç durmam alırım. Benim iPhone’dan sonra 2.sırada Mate 10 Pro var. HTC U11 Plus da çıkıyor ona da bakabilirsin.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Bütçeyi düşük tutup xz pre al derim.Hızı,kamerası,şarjı güzel.Onun yerine htc u11 ithalatçı alabilirsin.Ekran Kasa dışında eksisi yok.Lg alma derim.Note 8 de alabilirsin.Daha pahalı ama efso telefon.5t alabilirsin ama ekran kasa dışında su geçirmeme,dah iyi kamera gelmezse alma derim.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Tasarım önemli değil ise xz premium alabilirsin
Tasarım önemli der isen v30 bekle 2 hafta daha gelirse alırsın gelmese 8 pulüs al bence apple a alışırsın. X varken 8 pulüs ne diyorsan da bişey diyemem. Ama 8 pulüs 2 arkadaşım da var amerika da çıktığı günden beri kullanıyorlar. Kardeşime de 7 pulüs alacaktık şu an 8 pulüs alma ya karar verdik. Yerinde olsam 8 pulüs alırdım düşerse xz premium dayanıklılık hissi veriyor

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
mate 10 un arayüzü hiç hoşuma gitmedi çok basit ve aşırı sade duruyor telefondan ne kadar hızlı etkilendiysem soğumam da bir o kadar hızlı oldu