Amerikadan telefon ve kulaklik alıcam!!

Bu konuyu okuyanlar

sercanben123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Amerikadan ekim basinda ayrilicam 2 telefon ve iyi bi kulaklik alicam telefon ya iki s8 ya da bi tane s8 bitane iPhone 7 alicam kulaklik beats solo 3 ayarinda daha ucuza ayni rahatlik ta bildiginiz kulaklik var mi ve telefonlari yurda sokarken sikinti olur mu

M

Murat Burç

SDN Okuru
İki S8 al derim. Kulaklık konusunda ise bir bilgi veremem. Yurda giriş konusunda bir yolcu iki telefon sokabiliyor ama birini kayıt ettirebiliyor gibi bir durum vardı sanırım.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Beats solo 3 tarzı demişsin de ben beats solo 3 tavsiye ederim çok güzel bir kulaklık ayrıca daha çok küçük birşey olsun istersen beats powersound 3 de çok Harika bir kullaklık ama mallesef bizim buralarda gereksiz pahalı 900 tl fiyat etiketi var ve o para verilmez bence uygunsa fiyatı taşıması kolay olur. 2 telefon sıkıntı olmaz diye biliyorum benim abim arkadaşına 7plus aldırmıştı sorun olmadı kendi telefonu da vardı yani 2 telefonla geçiş yaptı sonra plus kaydettirdiler bir yere cüzi bir miktar para yatırıp. 7 ile s8 arasında ben s8 seç derim

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Amerikadan ekim basinda ayrilicam 2 telefon ve iyi bi kulaklik alicam telefon ya iki s8 ya da bi tane s8 bitane iPhone 7 alicam kulaklik beats solo 3 ayarinda daha ucuza ayni rahatlik ta bildiginiz kulaklik var mi ve telefonlari yurda sokarken sikinti olur mu
Hocam bir araştır. Htc 10 veya Htc u11 kulaklığı satın alabilirsen bence al ya

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Beyler şu htc 11 kulaklığı hakkında bir video kaynağı atında izleyim. Merak ettim

fatihselimyakar

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Hocam benim bildiğim kadarıyla bir tane kendi kullandığın telefon olmak üzere toplamda 2 tane getirirsen sıkıntı çıkmıyor ama 2 tane kutulu telefon olursa sıkıntı çıkarıyorlardı heralde.Bide bana kalırsa bir iphone 7 bir s8 al çeşitlilik her zaman iyidir

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Fiyatlar hakkında bilgim yok fakat türkiye fiyatına bakacak olursak kullandığım kulaklık beats solo 3 ten daha ucuz.

Sony MDR-1ABT kullanıyorum. Biraz bilgi vereyim. Pasif gürültü engellemesi çok iyi. Dış sesleri hiç duymuyorum, abartı değil. Kulağı kavrıyor, çevreliyor. Kulaklık aşırı rahat. Biraz büyük. Dışarda tip tip bakanlar fazlasıyla olur. Basslar çok iyi bana göre. Gerçekten kulak titretiyor. Tizler de tam istediğim gibi. Ses çıkış gücü bluetooth ile daha fazla oluyor. Kabloyla yeterince ses çıkmıyor. Eğer spotify gibi yerlerden müzik dinliyorsan kabolu veya kablosuz ses kalitesi aynı. Batarya ömrü efsane diyebilirim. Kendi sitesinde 30 saat yazıyor. Ben günde 2 saat kadar dinliyorum 2 hafta yetiyor. 2.5 saatte adaptör yardımıyla doluyor. Sağ tarafında dokunmatik yüzey var. Ses açıp kapama, şarkı değiştirme, durdurma, çağrı cevaplama gibi özellikleri var. Mikrofonu var fakat ses biraz boğuk gidebiliyor karsiya ama anlaşılmayacak düzeyde değil. Telefonda nfc açıksa kulaklığı açmadan yaklaştırdığında otomatik açıyor ve bağlanıyor. Aklıma gelen bunlar. Alabiliyorsan bunu al beats solo 3 ten daha çok memnun kalacağına eminim.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544

Madem ekim ayında geleceksiniz, 1 tane note 8 alın 1 tanede iphone 8 alın derim.

Ben 2 telefonla yurda giriş yapıyorum sorun olmuyor.

Son mesajlar